01/08/2015 Александр Штерн

ענת שטרן – הסיפור שלי

שלום לך! שמי ענת שטרן. וזה הסיפור שלי. בשנים האחרונות אני נאבקתי עם משקל יתר של 15-25 קילוגרם. אולי לחלק מאנשים זה לא הרבה, אבל בשבילי זה היה מקור לתחושות פיסיות ורגשיות לא נעימות, מצב בריאותי ירוד ותסכול מתמיד.

תמיד הייתי רזה, תמיד נחשבתי לסקסית בעיניי גברים, תמיד חשבו שאני יפה. וחייתי עם התחושה הזו שהכל פתוח לפני, שאני אוכל להצליח בכל דבר שרק אתחיל. בגיל 26 התחתנתי, השמלה שלי הייתה במידה 36!

ואז באה הלידה הראשונה – בהתחלה לא הרגשתי שמשהו לא בסדר אצלי, טיפלתי בילדה, הנקתי אותה, רחצתי אותה. אבל איפשהו שכחתי את עצמי…

אני לא הבנתי מדוע כל הבגדים היפים שלי לא עולים עלי, כי הרי אני עדיין אותה ענת. לקח לי 3 שנים להבין ולהפנים שאני זקוקה לעזרה כדי למצוא את עצמי שוב . התחלתי לנסות שיטות שונות של דיאטות.

ניסיתי הרבה דברים – אימא שלי מומחית לדיאטות. מכירה בעצמה וגם לימדה אותי דיאטה של הפרדת מזונות, דיאטה לפי סוג דם, דיאטת לחם ועוד דיאטת רבות. תוצאות תמיד אותן תוצאות – יורדים 3-5 קילו בהקרבה עצמית ואז נעצרים בזמנים הטובים או עולים בחזרה בימים הפחות מוצלחים. מחזור נחמד של כמה חודשים וחלילה. מתסכל, נכון?

ניסיתי משקאות הרזייה ואפילו כדורי הרזייה. כמובן, שבחרתי חברות מכובדות עם רמת ייצור תוספי מזון הגבוהות בעולם. אך גם כן אותו הסיפור – רזיתי 5-7 קילו והצלחתי לשמור, אבל לא לרדת עוד, כפי שרציתי.

טוב, אז החלטתי לעשות מהפך בריאות – נרשמתי לחדר כושר ולא סתם, עם מאמן אישי. הלכתי 5 פעמים בשבוע, קרעתי לעצמי את הצורה, באמת! במקביל ישבתי על דיאטה מיוחדת לספורטאים שרוצים לזרז חילוף חומרים וגם לרזות.

ונחשו מה? ירדתי … 5 קילו. העליתי מאסת שרירים, כמובן, שיפרתי את היכולת הפיזית שלי. כבר לא התנשמתי כשעליתי במדרגות, אבל… הבגדים היפים שרציתי ללבוש והתחושה של להיות חטובה המשיכה להתחמק ממני.

המשכתי בחיפושיי אחר שיטה שתעבוד, שיטה שתוכל לשבור את המשקל שהיה אצלי תקוע ב-3 השנים האחרונות. שיטה מהירה מצד אחד ובריאה מצד שני.

חקרתי, קראתי, השוויתי, בדקתי, חיפשתי פתרונות מהירים וכשמצאתי – נדהמתי עד כמה הכל פשוט! זה היה כל כך הגיוני שלא חשבתי פעמיים: ידעתי שזה הפתרון שאני מחפשת, זה בדיוק מה שרציתי לעשות כדי להחזיר לעצמי את עצמי!

היום, אני בת 34 אחרי שתי לידות. התחלתי את התהליך בנובמבר 2011 במשקל 73.4, שהיה תקוע כבר שלוש שנים, למרות אימונים מפרכים בחדר כושר ואורח חיים בריא.

היה חשוב לי שהמוצר יהיה טבעי, ללא כימיה, ובעיקר יביא לתוצאות מהירות! כבר בשבוע הראשון של התהליך הורדתי 3.2 קילו, זה היה מדהים, זו הייתה פריצת דרך עבורי, זו הייתה התחלה של תהליך שכה פיללתי לו!

בתום 40 ימים של התהליך הייתי במשקל 61.6 – השלתי מעצמי 11.8 קילוגרם! האם את יכולה לתאר לעצמך את האושר שלי? האם תוכלי לתאר את עצמך יורדת ב 40 ימים כמעט 12 קילו ? אני הייתי ברקיע השביעי! איך אהבתי את המראה במראה בבוקר! איך אהבתי שאותם בגדים נראים כל כך יפה על הגוף! איך אהבתי שהמכנס שלי גדול עלי, ושאני יכולה להוריד אותו מעליי ללא פתיחת רוכסן!

ידעתי שכאן אני לא עוצרת, שאני אמשיך עוד ועוד, עד לקבלת גופי בחזרה לידיי, עד שאוכל להתגאות שוב בעצמי, עד שאוכל ללבוש את השמלה שלבשתי ביום חתונתי.

עד חודש מרץ 2012 שמרתי על משקלי באזור 62 קילו וזה היה תענוג צרוף! התבססתי על כלים ועצות סטנדרטיים של שמירה על אורח חיים בריא לשם כך. בחודשים הללו נהניתי מהחיים, נהניתי מלרוץ אחרי ילדיי בגשם.

נהניתי לתפוס מבטים, נהניתי לראות פאות פעורים, נהניתי מרכישה של בגדים חדשים בחנויות של צעירות ולא של נשים מבוגרות, בגדים צמודים בעלי חגורה כדי להראות את המותן החדשה שקבלתי.

סיימתי סבב שני של דיאטה במשקל 55 קילו. אני יודעת, זה נראה לך כמדע בדיוני, אבל הכל אפשרי עם הדיאטה המדהימה של ד”ר סימאונס.

כבר אחרי הסבב השני שאותו עשיתי יחד עם בעלי אלכסנדר, החלטתנו להרים את הכפפה ולהתחיל להפיץ את הבשורה לעם ישראל ובהמשך לאנשים אחרים ברחבי העולם שירצו גם הם לקבל את התוצאות המדהימות של תהליך הפלא הזה.

כך הקמנו עסק משלנו ובהמשך פיתחנו את הערכה המתקדמת כיום בשוק העולמי – אני אומרת זאת ללא שום ספק ואחרי בדיקות נרחבות במדינות ושפות רבות.

את הערכה שלנו אנחנו מציעים לאנשים שרוצים בוודאות מוחלטת וללא שום נזק לבריאות להשיג את התוצאה של ירידה מהירה במשקל של 8 עד 15 ק”ג תוך 40 יום ולדעת בדיוק איך לשמור על ההישג הזה בסיום הדיאטה.


לאחרונה השתתפתי בכנס הבריאות הישראלי ועשיתי מצגת אודות הדיאטה של דר’ סימאונס שאת הקלטת הוידאו שלה תוכלי לראות בכיף בדף הבא:

ענת שטרן – דיאטת דר’ סימאונס — תגלית מהפכנית או בדיה חסרת שחר?

בהרצאה אני מספרת על התגלית של דר’ סימאונס לגבי קיום 3 סוגי שומן בגוף. ואז מסבירה מהו תפקידו של כל סוג השומן ואיך הגוף מגיב בזמן דיאטות שונות. לאחר מכן ארחיב על נושא השימוש בהורמון ההיריון אז והיום, כולל פתרונות אלטרנטיביים שקיימים בשוק. כמובן, אני מתייחסת למיתוסים והפחדות שנשמעים ברשת ובמדיה ללא בדיקה אובייקטיבית כלשהי. במצגת תקבלי הסבר מלא לגבי פתרונות הרזיה מהירים שונים והשפעתם לטווח הקצר והארוך על הגוף שלך. כמו כן, אני מתייחסת לכללים ולסודות השמירה על המשקל לאחר ירידה מהירה עם דיאטת דר’ סימאונס. בסוף אני נותנת טיפים מעשיים איך אפשר לשמור על אורח חיים בריא ועל המשקל היפה שתגיעי אליו ועדיין ליהנות מכל הטוב שהעולם הקולינרי מציע לנו.


האם גם את רוצה לגלות איך תוך זמן קצר ובאופן בריא לפתור את בעיית המשקל העודף? איך לאזן את חילוף החומרים כדי שגופך לא יצבור שומן עודף בהמשך? ואיך תוכלי לעשות זאת ללא הרעבה עצמית, בלי צורך בפעילות ספורטיבית או ניתוחים מסוכנים?

 


ואם את רוצה להתחיל במיידית את ההרפתקה אל עצמך הרזה והיפה,
תמלאי את טופס ההזמנה כאן או תתקשרי לטלפון 055-9929525

ואל תשכחי – אם הגעת דרך אחת הלקוחות שלי, מגיעה לך הנחה של 10% באופן מיידי!

 

בברכת בריאות ויופי,
ענת שטרן, יועצת בכירה
דיאטת דר’ סימאונס המקורית
עד 15 ק”ג תוך 40 יום בלבד!
www.dietatsimeons.co.il
facebook.com/dietatsimeons