איך במהירות ויעילות לרזות ב 15 ק”ג תוך 6 שבועות

האם את צריכה במהירות וביעילות להוריד במשקל 15 ק”ג תוך 6 שבועות? עם זאת ללא שום סכנה או נזק לבריאות? את רוצה לגלות את הסוד של דיאטה כזאת ואיך בכלל זה אפשרי?

אני מבינה אותך טוב מאוד – גם אני הרגשתי בצורה הזאת כאשר בפעם הראשונה נודע לי על דיאטת דוקטור סימאונס. “זה לא יכול להיות, כי זה לא יכול להיות אף פעם” – בערך למסקנה הזאת אני הגעתי, עד שלא התחלתי לשים לב לחברות וידידות שלי שהתחילו להראות כמו נערות תוך חוש-חודש וחצי שלא ראיתי אותן.

“מה קרה לכן? הכל בסדר?”, שאלתי אותן בחשש. אחרי 2-3 תשובות התמונה הפכה להיות לגמרי בהירה – בזמן הקצר הזה שלא ראיתי אותן, הן הספיקו לעשות את דיאטת ד”ר סימאונס והורידו יחד עם 10-15 ק”ג גם אותה כמות בהיקפים.

התברר שהדיאטה הזאת שנמשכת בדיוק 40 יום ומאפשרת להוריד בין 8 עד 15 ק”ג ודווקא אך ורק על חשבון שריפת שומנים “רעים”, כלומר אותם משקעים שהגוף לא משתמש בהם בחיי יום-יום, אך שכל כך הורסים את המראה של הגוף שלך – בבטן, במותניים, בחלק האחורי של הגוף, החלק העליון של הידיים ובצוואר.

כדי להבין במדויק את עיקרון העבודה של דיאטה כזאת מהירה ויעילה, בואי נסתכל על הסיבה הבסיסית להשמנה, באותה דרך שבה היא נמצא וקיבלה הוכחה במחקרים קליניים של דר’ סימאונס בחצי השני של המאה הקודמת.

הוא הניח באופן הגיוני שבעיית ההשמנה נובעת מתקלות בתהליכים של חילוף החומרים. זה מובן מאליו, כיון שהגוף שלך חייב לעבד כל דבר שנכנס לפה ואו להשתמש בזה או להוציא זאת החוצה.

אך מאיפה אז מופיעים משקעים של שומן בבטן שלך, בידיים, בצוואר, מותניים, מאיפה נוצר צלוליטיס, למשל? התשובה אחת – הגוף מפסיק לעבד ולהוציא החוצה כל אוכל שאת צורכת ומתחיל לשים אותה הצידה בצורה של שומנים “רעים”.

אך התגלית החשובה ביותר היא שאחרי שהתקלות האלה מתחילות, לך כבר לא תעזור דיאטה רגילה, “לסגור את הפה” כבר לא יכול להיות הפתרון, ספורט מאומץ וכך הלאה לא יעזרו בצורה שמבטיחים לך זאת בדרך כלל.

כיוון שכפי שגילו במחקר הזה והאחרים, כל אלה הם אמצעים לחצאין שמביאים לכך שהגוף שלך מתחיל לשרוף שומן מבני “טוב” ואפילו שרירים, אך לא נוגע במאגרי השומן הנעולים.

את שמת לב שכאשר אדם נמצא על דיאטה דלת קלוריות רגילה, הוא נראה כחוש, עייף ומרגיש חלש וכל הזמן רעב? הסיבה פשוטה – אותה הכמות הדלה של אוכל שנכנסת לפה אינה מספיקה לגוף והוא מתחיל לשרוף את שהכי נגיש לו – שומן “טוב” ושרירים. והבטן שלך גם עכשיו שם, נכון? מדהים! רק 30% מהמשקל שהולך נעלם מהמשקעים “הרעים”. כל השאר – מהדברים שלא מומלץ לגעת בהם ואיפול מזיק לבריאות.

אז במה נבדלת באופן עקרוני דיאטת דר’ סימאונס? העניין הוא שהוא גילה שאצל נשים בהריון קורה שינוי מפתיע במנגנון חילוף החומרים. אפילו אם אישה לא אוכלת, מקיאה בבקרים וערבים, עובדת קשה – העובר למרות הכל מקבל את כל הנחוץ לו!

מאיפה? ממאגרי השומן שכעת הופכים להיות זמינים לשריפה! על סמך מה? על סמך נוכחות בגוף של חומר הידוע בשם HCG. ד”ר סימאונס גילה לאחר מכן, שאפילו כמות מזערית של החומר הזה מספיקה כדי שהגוף שלך יפתח גישה לשומנים “רעים”, שמכילים כל מה שנחוץ לגוף לתזונה מלאה ומאוזנת והישרדות במהלך תקופה קצרה של זמן.

לאחר מכן, במהלך 16 שנה דר’ סימאונס פיתח את דיאטת HCG שמאפשרת לשרוף 1500-4000 קלוריות ביום על חשבון משקעי שומן ורק 500 קלוריות צריכים לצרוך מבחוץ כדי להרגיש את עצמך בנוחות.

יחד עם זאת לא סתם 500 קלוריות, אלא מרשימה מדויקת של מוצרים שדוקטור סימאונס בדק והשתכנע שהיא עובדת על כל אדם, אישה וגבר, נער ואדם מבוגר.

אם אין לך בעיה עקרונית של לקבל עזרה במאמצים שלך להעיף שומן מיותר ולהיפטר ממאגרי שומן הלא נחוצים לך, אז אני מזמינה אותך לעולם קסום של שליטה מלאה במשקל שלך בעזרת ירידה מהירה במשקל וחיי המשך עם חילוף חומרים מאוזן, תזונה נכונה ספורט קל.


שלום לך! האם גם את רוצה לדעת:

איך תוך 40 יום במהירות ויעילות
להוריד עד 15 ק”ג של שומן מיותר בלבד
ולדעת לשמור על המשקל לכל החיים?


פורסם בקטגוריה גוף בריא, דיאטת HCG, דיאטת דר' סימאונס, הרזיה מהירה, שאיבת שומן ללא ניתוח. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.