שאיבת שומן ללא ניתוח – מה את חייבת לדעת לפני שתחליטי

שאיבת שומן ללא ניתוחהאם גם לך יש הצטברות שומן שאת שונאת ולא רוצה להעיף מהגוף שלך כדי שבאמת תאהבי אותו, תקבלי מחמאות ותוכלי ללבוש את הבגדים שתמיד רצית? האם הנושא של שאיבת שומן ללא ניתוח מעניין אותך?

אני מניחה שאם את שוקלת לעשות שאיבת שומן, את כבר התייאשת מלפתור את הבעיה הזאת באמצעות דיאטות אלה ואחרות, ספורט ושיטות אחרות, נכון? כי אם לא, אז בטח תקבלי ותצטרכי לענות על הרבה הערות ועצות מחברים ומשפחה שימליצו לך קודם לנסות את השיטות הפחות דרסטיות מניתוח זה או אחר. קשה להאשים אותם – הם דואגים ופוחדים ובטח שרובם המוחלט לא יודעים ולא מבינים בדיוק מה עובר עליך ומה את באמת מרגישה.

שאיבת שומן – למי זה מיועד?

אם עשית מחקר קצר באינטרנט בפורומים של מומחי שאיבת שומן, כמו זה של פורום שאיבת שומן באתר BeOk.co.il, את בטח ראית משהו כמו:

“ניתוח שאיבת שומן מיועד לעיצוב איזורי גוף בהם יש הצטברות שומן לא פרופורציונית וחריגה, המעוותת את מראה הגוף, אצל מטופלים בעלי משקל גוף תקין.”

ראיתי שם הרבה שאלות של נשים וגברים שיש להם הצטברות שומן בירכיים, בבטן, זרועות, צוואר שלמרות משקלם סביר, ההצטברויות הלאה יוצרות מבנה גוף לא יפה במיוחד וגורמות לעוגמת נפש והרגשת נחיתות אפילו אצל האנשים האלה. האם את מתחברת לזה באופן אישי?

החלמה קשה עם כאבים – האם ידעת?

אבל, האם יצא לך לראות את האנשים שכותבים על תקופת ההחלמה מהניתוח הזה? או המלצות מומחים, כמו זו שנמצא באתר Infomed.co.il:

“במידה וישנם כאבים אחרי ניתוח שאיבת שומן ניתן להשתמש במשככי כאבים לפי הצורך. במידה וקיימים כאבים שלא חולפים עם השימוש במשככי כאבים, עליית חום, קוצר נשימה, דימומים או הפרשה מוגלתית מהחתך יש לחזור לבדיקה רפואית מיידית.

האם ישנו פתרון של שאיבת שומן ללא ניתוח?

למה אני מספרת לך כל זה? כי אני עברתי את התלבטויות דומות וחיפשתי אחרי שיטה להעיף שומן, אבל באמת ובתקופת חיים אחת, לא שנים על גבי שנים. ניסיתי הרבה דיאטות, עשית ספורט מאומץ. ולמרות שהורדתי יפה פה ושם, אך האיזורים הבאמת בעייתיים נשארו ללא שינוי משמעותי וזה כאב.

עד שקיבלתי המלצה מחברה שלי לבדוק את דיאטת HCG שהיא עצמה הורידה כמה עשרות קילוגרם תוך תקופה קצרה ללא רעב או ספורט, היא טענה שהרגישה בסדר גמור לאורך על התקופה, לא היה בכלל תופעה ידועה של עור רפוי ואחרי הדיאטה עם תזונה מאוזנת והליכה של חצי שעה של כמה פעמים בשבוע היא בקלות שמרה על המשקל החדש.

והחשוב מכל: עם כל קילוגרם של שומן ורק שומן שיורד בדיאטה הזאת, היא השיגה הצרת היקפים של 1 סנטימטר אחד בדיוק באותם איזורים שרצת לראות ללא שומן.

נכון, זה לא יכול להיות וזה שטויות ואני ממציאה הכל כדי למכור וזה לא בריא ושטויות אינסופיות נוספות שתקראי באינטרנט על דיאטת HCG או דיאטת דר’ סימאונס, שדרך אגב היה רופא אנדוקרינולוג גאון שפיתח את השיטה במהלך 40 שנות מחקר קליני אמיתי!

אבל האמת היא פשוטה – הדיאטה עובדת והיא עובדת בזכות פעולת HCG המאכיל את הגוף בדיוק עם השומן שהצטבר ולא עם שום דבר אחר. את מרזה לא בגלל שאת נמצאת על 500 קלוריות – כי תמותי מרעב מכמות הזאת אחרי 3 ימים אם תנסי לעשות זאת מבלי לקחת חומר בעל פעולת HCG (אני רוצה לראות דיאטן אחד שינסה זאת לפני שהוא טוען שזהו אפקט פלסבו או שאפשר 40 יום להיות על 500 קלוריות ו-HCG  לא עובד).

בקיצור, אצלי כבר מעל 700 אנשים עברו בשנה וצי האחרונות, הורידו שומן ללא שום ניתוח, הרגישו טוב, נעשו בריאות יותר, למדו טוב יותר על הגוף ועל התזונה, בקלות שומרות על המשקל וכן – זהו נס מודרני שרבים לא היו רוצים שיהיה זמין לך, אבל הוא כאן, בהישג ידך – רק תנסי. וגם את תוכלי להוריד בין 8 ל 15 ק”ג של שומן מיותר בלבד תוך 40 יום (12 ק”ג בממוצע!) ואז ללמוד לשמור על התוצאות לאורך שנים. ללא עור רפוי, ללא רעב, ללא ספורט, ללא סבל וללא סיכונים.

אזהרה – תהליך ההרזיה של דר’ סימאונס זה לא (!) תרסיס או חומר עם HCG זה או אחר וזהו. זהו תהליך! זהו תהליך רציני ומדעי לחלוטין ויש לו חוקים נוקשים. הוא קצר – 40 יום בלבד, הוא ממש לא קשה. אבל חייבים לבצע אותו לפי הספר אם את רוצה לקבל תוצאות ולא תירוצים.

אין לך מה להפסיד חוץ מהשומן שאת כל כך שונאת – בואי תנסי אותי לפני שאת שוקלת לצלול לבית חולים, הרדמה כללית וכאבים אחרי ניתוח של שאיבת שומן זה או אחר.


שלום לך! האם גם את רוצה לדעת:

איך תוך 40 יום במהירות ויעילות
להוריד עד 15 ק”ג של שומן מיותר
ולשמור על המשקל שהושג לכל חיים?

פורסם בקטגוריה גוף בריא, שאיבת שומן ללא ניתוח. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.