איך לשמור על המשקל בסיום של דיאטת דר’ סימאונס – דיאטת HCG?

איך לשמור על המשקל בסוף דיאטת דר' סימאונסאני לא חושב שניתן למצוא אישה בעולם הזה שמכבדת את עצמה ולא רוצה להראות טוב. מבלי להיכנס לסוגיות של מעמד האישה, נשים מהוות את היופי של העולם הזה. צנוע – לא, אך זאת האמת, לדעתי האישית. ולהראות טוב בדרך כלל כולל לשמור על גזרה דקה מספיק כדי לשים שמלה או חליפה שיבליטו את היופי הטמון בגוף האישה. אולם החיים המודרניים לא מקלים עלינו, ההפך הוא הנכון. לרובנו ישנה בעיה חריפה של שמירה על המשקלאיך לא לעלות ולא לצבור קילוגרמים מעבר למשקל שאת נמצאת בו.

דיאטות שונות ושמירה על המשקל

באינטרנט ישנם אינספור פתרונות בנושא של ירידה במשקל, דיאטות אלה ואחרות, דיאטות בזק או דיאטות איטיות כמו אצל שומרי המשקל. ורובן מתרכזות, באופן טבעי, בסוגיה של הרזייה. אך שמתי לב שלא מספיק מידע קיים באופן מובהק בנושא של שמירה על המשקל. אם וכאשר כבר עשית דיאטה, ירדת 5 או אפילו 10 קילו תוך כדי מאמצים לא קלים, הרי הדבר המתבקש הוא לרצות לשמור על המשקל שהשגת, נכון?

איך עושים זאת? איך מבטיחים שהתקופה הקשה שנקרא דיאטה, לא יחזור בקרוב אצלנו. מה הנוסחה?

דבר אחרון לפני שאקפוץ למים של הסוד של שמירה על המשקל. חשוב להכיר ולזכור נתון מדעי שהוא: עם כל דיאטה הגוף מגיב פחות ופחות טוב לדיאטות בהמשך.

יותר ויותר קשה לרדת במשקל. למה? כי הגוף נבנה בצורה חכמה! הוא מתנגד לכל שינוי דרסטי ויוצר מנגנוני הגנה והסתגלות שיפריעו וימנעו ממך לרדת בקלות במשקל בפעמים הבאות. מתוך היכרות יותר ממעמיקה עם דיאטות רבות ומגוונות, הדיאטה של דר’ סימאונס שמתמקצעת בתיקון וייצוב מנגנוני שליטה על המשקל בגופך באופן טבעי, היא היחידה שמבטיחה ירידה עקבית במשקל סבב אחרי סבב. אך בכל זאת, איך לא להגיע לצורך לעשות סבב דיאטה שוב ושוב? איך לשמור על המשקל שהגעת אליו בסוף הסבב האחרון?

להלן כמה טיפים חיוניים לשמירה על המשקל שכולם מתרכזים בהבנה של התפקוד מנגנוני חילוף החומרים בגוף ודרכים לשמר אותו או אפילו לזרז אותו מבלי לפגוע בתהליכים המתרחשים בגופינו באופן סדיר. והראשון ביניהם:

סוכר ועמילן, שאסורים בשלב השמירה של דיאטת סימאונס – הם אלה הגורמים לעלייה גם בהמשך החיים.

במילה אחת – הגוף שלך לא צריך סוכר מסוג כלשהו, פסטה, תפוח אדמה ומקורות פחמימות רבים. הגוף כן צריך פחמימות והוא מקבל אותם מחבלון שאת אוכלת – בשר, עוף, דברי חלב, חומוס, סויה וכו’ וכן מפירות וירקות. הוא לא צריך יותר! כיום כמעט בכל מזון שאת מוצאת בסופר או במכולת, אם תסתכלי טוב-טוב בתווית המזון, ישנה כמות לא מבוטלת של סוכר ופחמימות. האם הגוף שלך צריך את הקלוריות האלה? ברור שלא, אלא אם את ספורטאית שמוציאה 4,000 קלוריות כל יום.

ואם הגוף מקבל מזון שאין לו מה לעשות איתו בכמויות אדירות? הוא אפילו לא מסוגל אז להוציא את כולו החוצה. והמעגל חוזר חלילה – הגוף שלך יסגור את השאריות בתור שומן וימנע ממך מלשרוף אותו לחלוטין. והנה את משמינה שוב.

לכן, סוג שמירה על המשקל בסוף דיאטת דר’ סימאונס הוא – אכילת תזונה בריאה ומאוזנת, ללא סוכרים ופחמימות מיותרים. יחד עם זאת מספיק להוסיף פעילות ספורטיבית מאוד מתונה – שעה/שעתיים בשבוע כדי לשמור על קצב חילוף החומרים מהיר של הגוף שלך.

ואז, עם קצב חילוף החומרים שקיבלת בעקבות תהליך ההרזייה של דר’ סימאונס, הגוף שלך בכיף ישתף פעולה וישמור על המשקל שקיבעת בשלב הקיבוע של התהליך.

יש לך עוד שאלות לגבי שמירה על המשקל בסוף התהליך של דיאטת דר’ סימאונס המקורי? תשאלי אותו בפורום הפתוח שלנו: האם ישנם חיים אחרי הדיאטה של דרי סימאונס?

אם תרצי ללמוד לשמור על המשקל
אבל אחרי שירדת 12-15 ק”ג בחודש ושבוע –
תצרי קשר ותזמיני את אחת ערכות של
דיאטת דר’ סימאונס – דיאטת HCG של ענת שטרן.

פורסם בקטגוריה שמירה על המשקל. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.