היסטוריית HCG בהקשר של דיאטת בזק בריאה – הדיאטה של דר’ סימאונס

דיאטת HCG או הדיאטה של דר’ סימאונס ידועה היום לאנשים רבים בארץ וכבר משנות השבעים של המאה הקודמת – בארה”ב ועולם דובר האנגלית. אבל מה שלא כולם יודעים זאת היסטוריית HCG עצמו כפי שהיא התגלגלה ביחד עם הדיאטה.

במקור, HCG התגלה כחומר שמופרש אצל נשים בהיריון במהלך כל תקופת ההיריון. רופאים היום משתמשים בחומר זה כדי לשפר את הפוריות של האישה ולהגדיל את הסיכויים שלה להרות. בנוסף משתמשים בו כדי אצל בחורים עם התפתחות מינית לא מספקת. בעקבות הטיפול אצלם כל מערכות הרבייה מתפתחות עד לרמה הנורמלית ולא מעבר. כלומר, ככל הנראה תפקידו של HCG הוא להביא את כל המערכות בגוף שקשורות להמשך הגזע למצב תקין.

דר’ סימאונס, הוא היה רופא בריטי שעבד בקליניקה פרטית ברומה בשנות 50-70 של המאה קודמת. את כל חייו הוא הקדיש למציאת תרופה להשמנה. הוא התייחס להשמנה בתור תקלה במנגנונים של חילוף החומרים. הוא טען ובצדק שזאת לא בעיה של אכילה מופרזת, הרי ידוע לכל בן אדם שמן, שסגירת פה לא פותרת את הבעיה אלא רק גורמת לתחושת רעב חמורה שלא מביאה איתה ירידה יציבה במשקל.

תגליות הסטוריות לגבי הדיאטה של דר’ סימאונס

דר’ סימאונס ראה שני דברים חשובים:

1. אצל אישה בהריון, אפילו אם היא לא אוכלת מספיק, האובר מקבל מספיק אוכל דרך הדם. היה נראה ש HCG פועל כדי לתת גישה למאגרי שומן שיש לאישה כדי שהגוף יוכל לאכול אותם. זה לא קורה בחיים הרגילים אלא רק בזמן ההיריון.

2. אצל בחורים שמנים שלקחו כמות קטנה של HCG צורת הגוף הייתה משתנה – חתיכות שומן גדולות זזו מהמקומות שלהם.

שני הדברים האלה גרמו לדוקטור סימאונס להניח ש- HCG, כאשר הוא נמצא בכמויות קטנות מאוד בגוף, מספיק כדי לתת גישה למאגרי שומן שהיו נעולים עד כה. התגליות האלה עמדו בבסיס של פיתוח הדיאטה של דר’ סימאונס המקורית.

לכן משנות 50 עד שנות 70 דר’ סימאונס היה נותן זריקות של כמות קטנה של HCG כל בוקר לפציינטים שלו שהיו מגיעים בבוקר לקליניקה. זאת אומרת, היית מתעורר, מגיע לקבל זריקת HCG, ובמשך שאר היום היית נמצא על דיאטת 500 הקלוריות שחייבת ללוות לקיחת HCG, כדי שהגוף אכן ישרוף שומן ולא את האוכל מצד אחד, ומצד שני לא ייכנס למגננה אם לא אוכלים אפילו את הכמות הזאת.

טיפות HCG הומאופתיות

החל משנות השבעים בארה”ב עדיין היו רופאים שלמדו אצל דר’ סימאונס והיו נותנים זריקות של HCG במהלך תהליך ההרזיה. אך התפתח קו של מוצרי הומאופתיה בעלי אפקט HCG. הומאופתיה פועלת על פי עיקרון של דילול חומר המקור פי 10, פי 100 או פי 1000 מהכמות ההתחלתית. כלומר, עם הומאופתיה קלסית, בחומר שמתקבל, כמעט ולא נשאר חומר המקור, אך פרדוקס ההומאופתיה והעיקרון שלה אומר – ככל שמדללים את החומר הפיזי, האות שלו, שמכילה את הסגולות של אותו החומר ואשר משתמרת בנושא של הומאופתיה – אלכוהול, סוכר או מים מזוקקים, מתחזקת! זהו באמת עיקרון מדהים ועד כמה שפיזיקאים הקלסיים לא יודעים להסביר אותו, ישנן עבודות מחקר מעמיקות שעוסקות במנה של חומר ואנרגיה ושנותנות הסבר מספק לתופעה.

רפואת אנרגיה – העתקה אנרגואינפורמטיבית

במאה הנוכחית התפתחה מגמה חדשה שנקראת רפואת האנרגיה. היא טוענת שלכל דבר, כולל לאיברי הגוף, ישנו אורך גל שאפשר למדוד אותו ולבדוק האם הוא תקין. אם הוא לא תקין – אפשר להכין חומר פעיל שמכיל גלים אלקטרומגנטיים בלבד. כאשר הגוף מקבל את החומר הזה – זה מחזק את פעילות האיברים של הגוף והגוף מבריא. ישנם מחקרים רבים ומכשירים מאוד מתקדמים שמאפשרים למדוד מצב הגוף וכן להכין חומר מרפא בהתאם.

אנחנו הלכנו עם הקידמה! מצאנו פתרון שמחבר בין עולם הומאופתיה קלסית – זיקוק אות הנושא של פעולת HCG, יחד עם רפואת אנרגיה שמאפשרת להעביר אות מחומר המקור לנושא כמו גרנולות מתוקות. התוצאה – ביוליט, גרנולות מתוקות על בסיס תחליף סוכר שמותר גם לחולי סוכרת, שנושא את האות של HCG ומספיק לגמרי כדי לגרום לפעולת HCG בזמן תהליך ההרזיה של הדיאטה של דר’ סימאונס.

מה ההוכחה של הפעולה?
אין רעב כאשר אוכלים 500 קלוריות בלבד יחד עם ירידה יציבה של 500 גרם כל יום.

למה זה מספיק? מתנגדי השיטה טוענים שאפשר לרדת במשקל אם אוכלים 500 קלוריות בלבד. מה שבטוח – הם לא ניסו לחיות על 500 קלוריות אפילו 3 ימים מבלי לדבר על 40 יום. אם לא לוקחים חומר בעל פעולת HCG שמאפשרת לגוף לאכול את השומן שלו בתור מזון – מרגישים רעב חזק שלא מאפשר להמשיך בחיים רגילים. זה לא קורה בדיאטת דר’ סימאונס המקורית.

הטענה הנוספת שלקיחת חומר בעל פעולת HCG מספיקה – היא מאוד נאיבית. לכל אישה בהיריון ישנו החומר בדם. כמה נשים אתם מכירים שירדו במשקל בתקופת ההיריון שלהם? אין הרבה. חייבים להיצמד לדיאטת 500 הקלוריות שמבטיחה אכילת שומן על ידי הגוף ומונעת כניסת הגוף למגננה אם לא אוכלים אפילו את הכמות הזאת.

בנוסף, חשוב לציין – הדיאטה דר’ סימאונס מתחילה עם שלב הזלילה עד שמאגרי השומן אכן נפתחים והופכים להיות זמינים לאכילה. השלב הוא קריטי ביותר ונמשך 2-3 ימים עם תפריט ייחודי משלו.

והדיאטה מסתיימת בשלב השמירה שמבטיח קיבוע המשקל החדש מבלי להעלות אותו שוב בחזרה. אנשים שפשוט מפסיקים לקחת את החומר הפעיל, עולים מהר מאוד בחזרה אם הם לא יודעים על ולא נצמדים לחוקים של שלב השמירה, שנמשך 3 שבועות אחרי הדיאטה המחמירה של 500 הקלוריות.

את כל הפרטים האלה אפשר לקבל אם תשאירו שם ואימייל לקבלת גישה חינם לפרקים הפתוחים של המדריך המקוון שלנו עבור דיאטת דר’ סימאונס המקורית. ואם אתם רוצים תוצאות בטוחות וליווי יומיומי של מומחה – תבדקו את חבילת ביוליט שלנו שכוללת את החומר המתקדם ביותר בעל פעולת HCG ללא נוכחות של כל מרכיב נוסף מלבד תחליף סוכר טבעי. חבילת הקידמה גם מכילה את חבילת התמיכה הדיגיטלית האינטראקטיבית שלנו פרי פיתוחינו שהיא תוצאה של ניסיון עשיר של ליווי מעל 500 אנשים בכל העולם דרך תהליך ההרזיה המהפכני של הדיארטה של דר’ סימאונס.

פורסם בקטגוריה דיאטת HCG, דיאטת סימונס תפריט, חומר בעל פעולת HCG. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.