דיאטת HCG – תשובות ל 3 השאלות הנפוצות

בימים אלה אני מקבלת הרבה שיחות טלפון מנשים שמחפשות לעשות את דיאטת דר סימונס או בשם אחר דיאטת HCG. נשים מתקשרות ואומרות לי שמרוב הנתונים הן מרגישות מבולבלות. האם זה קורה גם לך? אם כן, אני רוצה במאמר הזה לתת לך רשימה של 5 השאלות המבלבלות ביותר והתשובות הפשוטות להן. אחרי שהנשים שאני מדברת איתן שומעות את התשובות שלי, הן מודות לי ואומרות שסוף סוף רואות מה, כמה ולמה.

דיאטת HCG – מה כמה ולמה

שאלה מספר 1 – שמעתי שמשרד הבריאות אסר את הדיאטה!

בואי נעשה סדר: משרד הבריאות אסר לייבא, לשווק ולמכור הורמון אנושי בלבד! לא את הדיאטה עצמה, כלומר, לא את שיטת דר סימונס להרזיה וגם לא תחליפים של ההורמון. אנחנו לא מייבאים, לא משווקים ולא מוכרים שום דבר שמכיל הורמון בשום צורה שהיא.

תכשיר ראשון שעליו אנחנו ממליצים וגם מוכרים כחלק מהחבילות שלנו, הנו תרסיס אצות ים תוצרת טבעון ביוטק. הנה קישור לאישור של טבעון ביוטק – המפעל הישראלי שמייצר אץ תוסף התזונה, לאחר שעבר בדיקה קפדנית של משרד הבריאות. והנה הקישור לאזהרה של משרד הבריאות – תבדקי בעצמך!

תכשיר נוסף שעליו אנחנו ממליצים הוא העתק אנרגו אינפורמטיבי של HCG בעל סגולות ההורמון אך ללא שום מרכיב כימי, על בסיס תחליף סוכר טבעי.

שאלה מספר 2 – מה זה אומר ‘מקורי’?

דר’ סימונס, רופא בריטי, חקר ופיתח שיטה לפתרון בעיית השמנת יתר ומשקל עודף. הוא השקיע בכך מעל 40 שנה של עבודת מחקר ובדיקות קליניות. התהליך שהוא פיתח מורכב משני דברים עיקריים:

– HCG – הורמון אנושי (כן, כן, במקור הוא נתן זריקות של הורמון אנושי). – דיאטה של 500 קלוריות שמורכבת מרשימת מזונות מאוד מדויקים. ראי דיאטת סימונס תפריט לפרטים נוספים.

באינטרנט יש מקומות שמדברים על תרסיס מקורי, יש אלה המדברים על דיאטה מקורית וכו’.

בואי נעשה סדר: מה שבאמת מקורי בכל הסיפור הזה – זאת הדיאטה של 500 קלוריות. הדיאטה הזאת מבטיחה ירידה של 200 עד 500 גרם כל יום אצל כל אחד ואחת – ב-  100% מהמקרים! זה אומר שמי שמשנה את המספר הזה בכל צורה: 800-1000 קלוריות ,שילוב עם דיאטות אחרות, שילוב עם תוספים אחרים – מוכר דיאטה שאינה הדיאטה המקורית של דר’ סימונס.

חשוב: אנחנו לא טוענים שדיאטות אחרות לא עובדות. אנחנו כן טוענים שמאחוריהן לא עומד מחקר של 40 שנה וניסיון של קרוב ל 70 שנה של יישום התהליך המקורי.

תכשירים שעוזרים בתהליך הדיאטה הנם רבים. בחו”ל אפשר למצוא פתרונות רבים. אנחנו משווקים שני תוספים בעלי סגולות של HCG, ללא ההורמון עצמו, בעלי תרכובת ואופן פעולה שונים לגמרי.

דר’ סימונס במקור נתן זריקות של כמות קטנה של ההורמון האנושי HCG עצמו בקליניקה הפרטית שלו ברומא. גם היום במדינות שונות, רופא מוסמך יכול להעביר את התהליך של דיאטת דר ‘ סימונס יחד עם זריקות של ההורמון בכמויות שהוכתבו על ידי דר’ סימונס. לבחירתך…

אם רוצה לדעת ביתר דיוק מה זאת באמת דיאטת דר סימונס – דיאטת HCG, תקראי את הפרקים הפתוחים של המדריך המקוון של ענת שטרן במרכז התמיכה הדיגיטאלי שלנו.

שאלה מספר 3 – האם מספיק לקנות רק תרסיס או גלובולים?

בואי נעשה סדר: החומר בשם HCG נוצר, למשל, בגוף של אישה בהיריון – כך הוא נתגלה במקור. האם שמעת הרבה על נשים בהיריון שירדו במשקל? או שלהיפך, שמעת סיפורי זוועה על נשים שעלו איזה 20 קילו במהלך ההיריון שלהן?

פעולת HCG הינה שחרור של הגישה אל השומנים הרעים בגוף והשימוש בהן בתור מזון. אם לא משלבים זאת עם דיאטה דלת קלוריות מדויקת – את עלולה לעלות במשקל במקום לרדת!!!

בתי מרקחת ומשווקים לא אחראים שמוכרים תכשירים בעלי פעולת HCG ללא מדריך ותמיכה מקצועיים לא מספרים לך זאת ואני מוצפת בבקשות לתת תמיכה ולענות על שאלות של “למה אני לא יורדת? למה עליתי במשקל? מה אני עושה אם…”

אם קראת באינטרנט הרבה סיפורים של נשים שלא הלך להן עם דיאטת hcg – את יכולה להיות בטוחה – הן קנו תרסיס בלבד בבית מרקחת או חנות טבע או שהן הלכו על איזה דיל שמספק תרסיס עם 5 דפים של הסבר ותפריט בסיסיים בלבד. ואם משהו משתבש? את לבד!!!

בואי לקבל את כל התשובות המלאות לגבי דיאטה hcg וכמובן גם לקרוא מה אנשים אחרים כותבים על התמיכה שהם מקבלים מאיתנו – בדפים הפתוחים לכולם של פורום HCG שלנו.

פורסם בקטגוריה דיאטת HCG. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

תגובה אחת על דיאטת HCG – תשובות ל 3 השאלות הנפוצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.