קינמון ודבש – מכה מכוונת נגד שומן

דבש פלוס קינמון - טיהור הגוף והרזיהשילוב של מוצרים מסוימים עובד בצורה נפלאה על גופנו בכך שאינו מאפשר לשומן להצטבר. כתוצאה מכך, הוא פשוט יוצא מהגוף מבלי להישאר במותניים, ירכיים ובאזורים “בעייתיים” אחרים. מאפיינים אלה יש, למשל, אצל דבש וקינמון.

לקבלת האפקט האופטימלי, יש לקחת את התערובת הזאת כל יום בבוקר על קיבה ריקה. עדיף לעשות את זה לפני ארוחת הבוקר. בנוסף, ניתן להוסיף גם מנה בערב – לפני שהולכים לישון. אם הנך עושה את זה באופן קבוע, לאורך הזמן תוכלי להבחין בתוצאה מפתיעה – המשקל שלך יראה מספר מאוד אטרקטיבי, הרי קינמון ודבש באמת יעילים לירידה במשקל!

מרשם לגוף יפה

הכי טוב אם קינמון עם דבר להרזיה מכינים בערב, בדיוק לפני השינה. ובכן, לוקחים חלק אחד של קינמון ומוסיפים שני חלקים של דבש. מומלץ בפעם הראשונה להשתמש בחצי כף של קינמון וכף של דבש. בעתיד תוכלי בעצמך לקבוע את כמות התערובת הנדרשת. העיקר, להיצמד לפרופורציה נכונה של 1:2.

לאחר מכן, שופכים מים רותחים על קינמון ומשאירים לחצי שעה, כדי שהמשקה יעמוד מספיק זמן וכן ויתקרר. כאשר הוא יהיה בטמפרטורת החדר מוסיפים דבש. אל תשכחי שבמים חמים נהרסים כל הסגולות הטובות של דבש, לכן אל תמהרי ותחכי עד שהמים יתקררו. הוספת שדבש? מערבבים את הכל ומחלקים לשני חצאים. אחת – זאת מנת היום שלך, השנייה – מנת הבוקר למחרת. אותה צריך לשים במקרר אחרי שכיסית אותה עם מכסה. אסור חמם אותה בבוקר אך ניתן להוציא מהמקרר יותר מוקדם כדי שהתערובת תהיה בטמפרטורת החדר.

רואים את התוצאה

אין אדם שקינמון עם דבש לא יעזרו להוריד משקל. אולם תשימי לב שכאשר קיבלת תוצאה מסוימת, הירידה במשקל תיעצר. הסיבה היא שקינמון עם דבש עוזרים לנקות את מערכת העיכול ולעזור להיפטר מטפילים, פטריות, בקטריות מזיקות שמשפיעים לרעה על תהליך העיכול ומסייעים להופעת משקעים רעילים. ברגע שהגוף התנקה הירידה במשקל שלך “תיבלם”. אך תוכלי בקלות שוב להפעיל אותה על ידי הוספת פעילות ספורטיבית והיצמדות לכללים של תזונה מאוזנת.

מהו הקשר לדיאטת דר’ סימאונס

תהליך הטיהור לעיל מומלץ לבצע לפני ביצוע דיאטת דר’ סימאונס כדי להבטיח גוף ומערכת העיכול נקייה ויעילה כבר לפני התהליך. בכל מקרה, כדי מאוד לעשות את הטיהור הפשוט הזה אחרי שסיימת את הדיאטה כדי להבטיח חילוף חומרים אופטימלי עם מערכת העיכול נקייה ופעילה.


שלום לך! האם גם את רוצה לדעת:

איך תוך 40 יום במהירות ויעילות
להוריד עד 15 ק”ג של שומן מיותר
ולשמור על המשקל שהושג לכל חיים?

פורסם בקטגוריה גוף בריא, שמירה על המשקל. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.