מיתוסים בתזונה – איך הם גורמים לנו להשמין, ומה האמת?

שלום לך! מה שלומך?

בתור מישהי שכל הזמן דואגת שהלקוחות שלי לא רק ירדו יפה במשקל בעזרת דיאטת דר’ סימאונס אלא גם ישמרו על המשקל בסוף הדיאטה לאורך זמן רב ככל האפשר, אני כתבתי את המאמר הזה.

נכון, ללא שום ספק תוכלי להוריד לפחות 8 ק”ג תוך 40 יום של הדיאטה, אבל סוד ההצלחה של שמירה על המשקל – להשלים את שלושת השבועות של שלב קיבוע המשקל לפח דר’ סימאונס שבו אוכלים הכל חוץ מפחמימות למיניהם ואז – להמשיך עם חוקי תזונה נכונה שיאפשרו אכן לממש את החוק: לאכול לא יותר מכמות הקלוריות שהגוף שלך צריך.

לפני כמה שבועות עשיתי מצגת בכנס הבריאות הישראלי על הדיאטה של דר’ סימאונס שאת הקלטת הוידאו שלה תוכלי לראות בכיף בדף הבא:


ענת שטרן – דיאטת דר’ סימאונס — תגלית מהפכנית או בדיה חסרת שחר?

בהרצאה אספר על התגלית של דר’ סימאונס לגבי קיום 3 סוגי שומן בגוף. ואז אסביר מהו תפקידו של כל סוג השומן ואיך הגוף מגיב בזמן דיאטות שונות. לאחר מכן ארחיב על נושא השימוש בהורמון ההיריון אז והיום, כולל פתרונות אלטרנטיביים שקיימים בשוק. כמובן, אתייחס למיתוסים והפחדות שנשמעים ברשת ובמדיה ללא בדיקה אובייקטיבית כלשהי. תקבלי הסבר מלא לגבי פתרונות הרזיה מהירים שונים והשפעתם לטווח הקצר והארוך על הגוף שלך. כמו כן, אתייחס לכללים ולסודות השמירה על המשקל לאחר ירידה מהירה עם דיאטת דר’ סימאונס. בסוף אתן טיפים מעשיים איך אפשר לשמור על אורח חיים בריא ועל המשקל היפה שתגיעי אליו ועדיין ליהנות מכל הטוב שהעולם הקולינרי מציע לנו.

באותו כנס השתתפה אולגה אז, תזונאית קלינית, אחת המובילות בארץ. היא נתנה הרצאה מאלפת על המיתוסים הנפוצים בתחום של תזונה בריאה שאני מאוד מתחברת אליהם ורוצה לוודא שהקשבת להרצאה שלה:


ד”ר אולגה רז – מיתוסים בתזונה — איך הם גורמים לנו להשמין, ומה האמת?

הרצאה סוחפת ומפתיעה בה ננפץ את המיתוסים של עולם התזונה ונגלה כיצד הם גורמים לנו להשמין ופוגעים בבריאותנו, נחשוף את האמת מאחורי המיתוסים ונקבל כלים פרקטיים וקלים ליישום וליצירת שינוי אמיתי במשקל, בבריאות ובחיים.

אני בהחלט חושבת וגם מקבלת הרבה פידבק מהלקוחות שלי שהעובדה שרואים תוצאות יום-אחרי-יום במהלך הדיאטה של דר’ סימאונס, בזכות זאת הייאוש שהצטבר בנושא של הרזיה נעלם ומוחלף בתקווה מחודשת. התקווה גם לרדת ובגדול וגם להיות מסוגלת לשמור על התוצאות בהמשך.

אבל אני יודעת בוודאות – שום דיאטה לא משנה את הגנטיקה של האדם. ולכן אם לא שומרים על המשקל עם תזונה נכונה – התוצאות לא יחזיקו מעמד יותר מכמה שבועות. הרי המזון של היום מכיל כל כך הרבה קלוריות ריקות שהגוף לא יוכל לעבד אותן אם תמשיכי לדחוף את הקלוריות לתוכו כל יום. והמיתוסים שאולגה חושפת בהרצאה שלה – הם חלק מהתרמית של השכלה השגויה בנושא של תזונה ודיאטות. הגיע הזמן להיפטר מהם!

שיהיה לך הרבה בריאות ויופי,
ענת שטרן, יועצת בכירה
דיאטת דר’ סימאונס המקורית
טלפון: 055-9929525

 


שלום לך! האם גם את רוצה לדעת:

איך תוך 40 יום במהירות ויעילות
להוריד עד 15 ק”ג של שומן מיותר בלבד
ולדעת לשמור על המשקל לכל החיים?


פורסם בקטגוריה דיאטת דר' סימאונס, הרזיה מהירה, שמירה על המשקל. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.