מינוס 13 קג, ה BMI ירד מ- 29.1 ל 24.3

חג שמח ענת ושאר הבנות, אני עוקבת אחריכן בפורם ומאד מתרשמת מהתמיכה האינטנסיבית והחמה שלך ענת ומהליווי המסור. לא הייתי פעילה בפורום כי בסך הכל הסתדרתי בעצמי תוך שימוש וסיוע בספר ובתשובות לשאלות שבפורם. אז רוצה לשתף אתכן עכשייו

משקלי ביום הראשון שלפני הזלילה היה 80.400 קג (ביומים זלילה העלתי 1.300 קג אך איני מחשיבה זאת בחישוב הכללי). הבקר (הבקר ה44 לתהליך) לאחר סיום כל התהליך של 40 יום +3 ימים ללא טיפות שקלתי 67.0 קג!!!!!!!!!

כלומר מינוס 13.400 קג.  (ואם נוסיף את ה1300 מהזלילה אז 14.600 אך זה לא נראה לי נכון לעשות זאת). ה BMI ירד מ 29.1 ל 24.3.

הקף הבטן ירד מ 106 ל 92. הקף המותנים מ 92 ל 80. האחוריים מ 113 ל 106

הייתי מאד מאורגנת במהלך הסבב. קניתי קרם ידיים וקרם פנים וגל רחצה על בסיס מים ומשחת שינים נטולת מנטה. צנזרתי מאד בשימוש בקרמים ובימים הקרים הידים היו יבשות פצועות סדוקות וכואבות אך לא נשברתי.

היות ואינני אוכלת בשר הארוחות שלי היו מאד סטנדרטיות וקבועות . וכללו :כרוב מוקפץ על מחבת קרמי עם קצת בצל ירוק בלי כלום ועליו הייתי שופכת קפסת טונה במים או ארוחה של עגבניה עם קפסת טונה , ובימים שלפני שביתת תנובה גם קוטג1%עם עגבניה.

פריכיות אורז פעם עד פעמים ביום וברוב הפעמים ויתרתי עליהן, ותפוח ביום לעיתים כן ולעיתים לא. (עם 2 תפוחים הייתי עולה). בימים מחוץ לבית עשיתי יום תפוחים – 5 תפוחים -בסך הכל 3 פעמים במהלך הסבב.

בליל הסדר ובחג הפסח הייתי לצערי ביומים של 500 קלוריות ללא טיפות – ארחתי אצלי את 2 הארועים ואכלתי 2 תפוחים בכל אחד מימים אלו. נכנסתי למוטיבציה מאתגרת כ”כ גדולה שלא יכולתי להרשות לעצמי לקלקל. במהלך כל הסבב הייתי יותר מממושמעת ולא נגעתי אפילו בגרגר שאינו ממה שציינתי.במסעדות עם המשפחה או בערבי ששי עם חברים הייתי שותה ומקסימום אוכלת תפוח פרוס לפרוסות. כל היום אני שותה מים עם לימון +-נענע ולעיתים בתוספת שקיק תה ירוק של ויסוצקי. יש לי קנקן על השיש +קנקן בעבודה ואני כל הזמן ממלאת אותו ושותה.

הקשיים שלי היו חוסר היכולת להשתמש במוצרי הטיפוח לגוף והעצירות. התרגלתי לעצירות למרות שזה ממש לא טבעי. פעמים השתמשתי בנר גליצרין.

הבוקר ביום השמירה הראשון שלי עברתי בסופר והתהלכתי שם כמו בגן עדן כשאני קונה גמבות מלפפונים קוטג 3% והכנתי סלט לתפארת +קפסת קוטג +ביצה קשה מרוסקת +דנונה דיאט עם פרי 0%. סופרת קלוריות ומקפידה על רמת פחמימות ל100 גרם.

מה שעזר לי מאד בתהליך זו ההקפדה על מילויי יומן האכילה היומי. הייתי ממלאת אותו באדיקות רושמת הערות, ודברים מיוחדים שאפיינו כל יום מבחינת פעילות , ארועים , הליכה,יציאות , ותחושות. גם לשלב השמירה הכנתי מחברת לרישום יומיומי.

אני מרגישה כמו תלמידה מצטיינת ששמה לה למטרה לרדת 10 קג עד פסח ושירדה כ13 וחצי קג תוך שליטה אדירה והרגשה כללית מצוינת !!!אף פעם לא הייתי כל כך מאותגרת ולא חורגת ואני גאה בעצמי. השבוע אתחיל לצעוד – דבר שהזנחתי בחודשים האחרונים עקב דלקת בשריר הירך עקב עומס יתר – ואני בטוחה שיעזור לתחזוק הירידה.

בברכת חג נפלא ובברכת שחרור מהעבדות לאוכל , למשקל, ולחוסר השליטה.

דפנה נ

פורסם בקטגוריה דיאטת סימונס תפריט. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.