השמנת יתר – זאת מחלה עם חילוף החומרים שלך שחייבים לטפל בה בדחיפות

דר’ סימאונס היה רופא שהקדיש את חייו במחקר ומציאת פתרון אחיד, מהיר ומלא למחלת ההשמנה. הוא היה אנדוקרינולוג – מומחה בתחום של מערכות הורמונליות ותהליכי חילוף החומרים, שעבד בקליניקה פרטית ברומא ששם הוא טיפל באנשים עם משקל עודף או מצבורי שומן בגוף ששום דיאטה או ספורט לא עזרו לטפל בהם.

הוא התייחס להשמנה בתור תקלה במנגנוני שליטה על חילוף החומרים – כל אותם התהליכים שמחליטים מה קורה למזון מרגע שהוא נכנס לפה שלך ועד שהוא יוצא, אם בכלל, בסוף תהליכי העיכול.

אחרי 40 שנות מחקר וחיפוש אחרי הסיבות האמיתיות של השמנת יתר, דר’ סימאונס כתב ספר שהיה מיועד לרופאים ולפציינטים כאחד, בשם “Pounds & Inches: A New Approach to Obesity” או בעברית “פאונדים ואינצ’ים – גישה חדשה להשמנת יתר” שתוכלי לעיין בו במלואו בו באתר שלנו.

הספר מתחיל עם טענה חזקה:

“…obesity in all its many forms is due to an abnormal functioning of some part of the body and that every ounce of abnormally accumulated fat is always the result of the same disorder of certain regulatory mechanisms. Persons suffering from this particular disorder will get fat regardless of whether they eat excessively, normally or less than normal…

…In all these cases a loss of weight brought about by dieting, treatments with thyroid, appetite-reducing drugs, laxatives, violent exercise, massage, baths, etc., is only temporary and will be rapidly regained as soon as the reducing regimen is relaxed. The reason is simply that none of these measures corrects the basic disorder…”

זאת הסיבה שכל פעם שאני שומעת “אני אשב על ירקות וקוטג’” אני מבינה שהאדם שאומר זאת לא מודע שיש לו מצבורי שומן לא בגלל שהוא אוכל יותר מדי, למרות שזה אכן משפיע על קצב הצטברות השומן, אלא בגלל שהגוף שלך לא מסוגל לעכל אפילו כמות סבירה של קלוריות שנכנסות פנימה! ושום תזונה נכונה או ספורט רצחני כעת לא יפתרו זאת. דיאטה רגילה וספורט בשלב זה ייתנו פתרון זמני בלבד שהרבה פעמים יהיה על חשבון בריאותך!

מאמני כושר לא אוהבים לספר לך שעם ספורט מאומץ, קודם כל הגוף משחרר מים ואז צובר אותם בחזרה בגלל פעילות שרירים, לאחר מכן, במהלך פעילות ספורטיבית מאומצת, כדי לקבל אנרגיה במיידית, הגוף שורף שומנים טובים שמגינים על האיברים שלך וכן שרירים לא פעילים, מסיבה פשוטה שמקורות החלבון האלה הם הרבה יותר זמינים מאשר אותם שקי שומן שאת רוצה להיפתר מהם. אם אי פעם תהית למה את עושה 3 פעמים בשבוע שעתיים של ספינינג והבטן עדיין לא יורדת בצורה מספקת – הנה לך התשובה!

ודיאטנים לא אוהבים לספר לך, שתזונה מאוזנת עוזרת באמת רק עבור אנשים שחילוף החומרים שלהם הוא תקין. לפי המחקר של דר’ סימאונס – אם יש לך מצבורי שומן, אז ההנחה הזאת כבר לא תקפה – חילוף החומרים הפסיק להיות תקין. את יכולה ללכת ולעשות בדיקות של כל המערכות שקשורות בחילוף החומרים ותגלי את האמת.

דר’ סימאונס היה רופא ומדען שהקדיש את חייו במציאת פתרון אמיתי, מלא, בריא ושמקבע את התוצאות גם אחרי שמסיימים אותו. הוא בדק והגדיר פתרון אחיד, מהיר ובטוח שעובד עם הגוף ולא נגדו. הפתרון הזה מאפשר לפתור את התקלות במנגנונים של הגוף שאחראים על עיבוד המזון והצטברות שומנים. ולא לתת לך תקווות לא מבוססות שלא יחזיקו מים אחרי שתסיימי איתם. הוא רצה פתרון עכשיו ולא דחייתו לאחר כך!

בסוף התהליך את מקבלת גוף עם סנטימטרים רבים של היקפים שהצטמצמו בזכות שריפת שומן בלבד! ואת גם מקבלת חילוף חומרים מאוזן שעכשיו מסוגל לטפל במזון בצורה טובה יותר. והכי חשוב – אם את מקפידה על שלב האחרון של התהליך – שלב השמירה, המשקל החדש מתקבע וכעת ניתן לשמירה פשוטה עם תזונה מאוזנת ופעילות ספורטיבית מתונה למדי.

ובואי נזכור שמדובר בתהליך הבראת הגוף – תהליך רציני מאוד ולא סתם דיאטת בזק. וכמו שאת לא תעשי ניתוח קיסרי בעצמך, גם פה את חייבת ליווי צמוד של איש מקצוע מנוסה שנמצא שם במטרה אחת – להבטיח שהתהליך עובר בצורה תקינה, חלקה ועם התוצאות שהובטחו. בואי לא נשלה את עצמנו – מדובר בתהליך מדויק שפותר בעיה אמיתית בגוף שלך ולא לקיחת כדור לדיכוי תיאבון או דיאטה רצחנית לכמה ימים.

התהליך של דר’ סימאונס עובד והוא בטוח – ב- 60 שנה שהוא קיים כל אדם שעשה את התהליך לפי הספר יכול להעיד – לקיחת חומר בעל פעולת HCG יחד עם היצמדות להוראות המדויקות של דר’ סימאונס נותנות את התוצאות המצופות ללא שום סכנה לבריאות. ב- 60 השנה האלה לא נמצא אדם אחד שבריאותו התדרדרה בעקבות התהליך המקורי, להיפך, ישנם אלפים על אלפים של סיפורי הצלחה מרגשים מכל העולם של אנשים שנפרדו משומן שלא יכלו לעשות שום דבר לגביו במהלך עשרות שנים – ותוך תקופת בזק של כמה חודשים בלבד.

על תתני לתעשיית המזון, רפואת תרופות מודרנית או אנשים לא אחראים לבלבל אותך –
תהליך ההרזיה של דר’ סימאונס הוא נס מודרני
שיכול להציל את האנושות ממחלה נוראית
שמביאה איתה יותר סבל ומחלות מכל דבר אחר – השמנת יתר.

 

אם את רוצה לקבל את הנס האישי שלך –
בואי לקבל את כל הפרטים אודות דיאטת דר’ סימאונס באתר שלנו, לקרוא סיפורי הצלחה מרגשים של אנשים בפורום הלקוחות שלנו ובואי תצרי קשר איתי כבר היום!

 

פורסם בקטגוריה דיאטת HCG, הרזיה מהירה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.