הקסם של דיאטת דר’ סימאונס

אם גם את חולמת על דיאטה שבוודאות מלאה תאפשר לך להוריד 5 – 10 קילו של שומן עיקש מהר וללא נזק לבריאות, אני ממש רוצה להדגיש – תהליך ההרזיה של דר’ סימאונס עושה זאת בוודאות מוחלטת!

זה לא מפסיק להדהים אותי – כל מי שעושה את התהליך לפי הספר: לוקח גלובולים מתוקים מהיום הראשון, עושה יומיים זלילה נכון, מבצע הוראות במדויק במשך 21 עד 38 יום מבלי לחרוג מהתפריט המותר ואז משלים עם 3 שבועות לקיבוע המשקל – מקבל את התוצאות המובטחות!

דר’ סימאונס בילה מעל 16 שנה בפיתוחו של תהליך ההרזיה הזה. הוא התחיל עם התגלית הראשונה שישנו שומן שהגוף שלך פשוט סוגר אותו ולא משחרר עם דיאטות רגילות. אלה אותם המאגרים של שומן שהגוף צובר בצד לתקופה של מצוקת אנרגיה, ושאת רואה אותם על הבטן שלך, הידיים העליונות, הצוואר, איזור הצלוליטיס וכו’.


השומן הזה המורכב מתרכובת אורגאנית בשם טריגליצרידים – תקראי את המאמר הזה כדי לקבל מידע חיוני לגבי מנגנון היווצרותם והסכנה לבריאות שהם:

כל מה שרציתם לדעת על טריגליצרידים

קישור למאמר המלא: http://www.news1.co.il/Archive/0024-D-87502-00.html


דיאטות רגילות וכן מאמצי ספורט רגילים לעיתים רחוקות נוגעות בשכבות השומן הללו, כיוון שגוף עושה הכל כדי לשמר אותן למקרי חירום בלבד.

היריון – תקופה שנחשבת על ידי הגוף למקרה חירום

התגלית הנוספת שדר’ סימאונס עשה היא, שבזמן ההיריון, גוף האישה משחרר את שכבות השומן האלה ומשתמש בהן בקלות בתור מקור המזון והאנרגיה העיקרי! רופא האנדוקרינולוג גילה שהדרך בה זה מתרחש היא שחרור כמות עצומה של הורמון ההיריון (HCG) בגוף האישה לכל תקופת ההיריון בנפח של מיליוני יחידית, מה שמצווה על מנגנון חילוף החומרים לגשת למאגרי השומן במידי ברגע שחסרה אנרגיה לתפקוד תקין של גוף האישה והעובר.

הרי זה באמת לא יאומן, אבל אישה בהיריון מקבלת חסינות יתרה מרעב ובעיות מזון – הגוף יעשה הכל כדי שגם העובר וגם האימא ישרדו ויישארו בריאים לאורך כל התקופה!

ואז דר’ סימאונס ביצע ניסוייים קליניים רבים והגיע לכמות המינימאלית של הורמון ההיריון הנדרשת כדי להמשיך ולקבל את התועלת העיקרית – שחרור מאגרי השומן והשימוש בהם בתור מזון. הכמות הזאת היא באמת מזערית: 150 עד 250 יחידות בלבד בהשוואה למיליונים שנמצאים בגוף האישה באופן טבעי.

מה שכן, זה עובד רק במהלך כ- 6 שבועות בלבד (כ- 40 יום, פלוס-מינוס), כאשר לאחר מכן הגוף “מזהה את התרמית” ושוב סוגר את המאגרים על מנעול גדול.

שאר המחקר של דר’ סימאונס התרכז בכמות וסוגי המזון שנדרשים כדי לגרום לגוף להשתמש דווקא בשומן בתור המקור למזון. כך הוא הגיע לכמות קלורית – 500 קלוריות בלבד, ומבחר מזונות, כמו: עוף, בשר דל שומן ועוד, ירקות רבים ופירות מסוימים ואפילו קצת פחמימות – תפריט מאוזן שגורם למאזן הורמונלי בגוף בתקופת הדיאטה וכן מונע מהגוף להיכנס למצב המגננה – בקיצור, מבטיח שהגוף שורף כ- 500 גרם של שומן מיותר בלבד כל יום, יום ביומו!

תחליפים להורמון עצמו – כיום לא לוקחים הורמון HCG!

למרות שהתהליך המקורי של דר’ סימאונס (שאותו ניתן לקרוא דרך הקישור הזה: Pounds and Inches: A New Approach to Obesity) התבסס על מתן זריקות של HCG עצמו כל בוקר, ועדיין ניתן לבצע אותו עם הזריקות בקליניקות פרטיות מסוימות, לשוק הרחב יצאו תחליפים רבים להורמון ההיריון.

ביניהם: טיפות הומיאופתיות עם דילול רב של ההורמון, כאשר הסגולות שלו עדיין נשמרות באלכוהול או מיים מזוקקים (חוקים מדהימים של הומיאופתיה קלאסית), תחליפים על בסיס חומצות אמינו הנפוצות ביותר בשוק האמריקאי, תרסיס על בסיס אצות ים הנפוץ בארץ שמתבסס על הטענה, שהתחליף הצמחי הזה מביא לפעולת ההורמון ולמתן גישה לשומן, האחרון חביב, הפתרון המהפכני ביותר בעיניי – גלובולים מתוקים שאליהם מועבר אות מידע בלבד מההורמון (העקרון הכי דומה לזה של הומיאופתיה קלאסית, אך ללא דילול אלא העתקה אנרגו אינפורמטיבית).

כפי שכבר הבנת, אני מעדיפה את הפתרון האחרון, הגלובולים BIOLIT. למה? כמה וכמה סיבות חשובות!

1. הגלובולים אינם מכילים את ההורמון עצמו!
2. הגלובולים מכילים אות מידע בעוצמה המדויקת שהכתיב דר’ סימאונס בעבודתו המקורית.
3. הגלובולים לא מכילים חומצות אמינו או מרכיבים צמחיים אחרים הלא נחוצים לתהליך.
4. צריך רק 4 גלובולים פעם אחת ביום כדי לקבל את הפעולה המלאה!
5. אין תופעות לוואי, אין כאבי ראש או חולשה שלפעמים מתלווים לפתרונות אחרים.

נכון להיום, מתחילת 2012, כאשר התחלתי ללוות אנשים דרך התהליך של דר’ סימאונס, עשו את הדיאטה עם הגלובולים שלנו מעל 4000 אנשים במדינות רבות בעולם! אני והיועצות שלי בטוחות במיליוני אחוז – הגלובולים יחד עם היצמדות קפדנית להוראות המקוריות של דר’ סימאונס שאותם תקבלי במדריך המקצועי שלי המקוון שהוא חלק מהערכה או המודפס שאותו ניתן לרכוש בנפרד, מבטיחות תוצאות מרביות במהירות, בטיחות ונוחות הגבוהים ביותר בעולם! ללא צניעות מיותרת.

אני מזמינה אותך לקרוא סיפורים אישיים של הלקוחות שלי ששיתפו אותי בסיפורים שלהם בפורום הייעודי כאן: סיפורי הצלחה וביקורות.


יש לך שאלות או שאת רוצה להזמין ערכה ולהתחיל בהרפתקה לגוף יפה ובריא?
תמלאי את טופס ההזמנה באתר או תתקשרי לטלפון 055-9929525


להזכירך:

– אם את מציינת שם מלא של ממליץ שהיא הלקוחה שלי, את מקבלת 10% הנחה על ערכת הדיאטה המלאה.
* אם את שולחת תמונות לפני ואחרי עם סיפור אישי קצר, את מקבלת את הערכה לסבב נוסף ב- 50% הנחה.
* את יכולה לקנות 3 ערכות עם 25% הנחה ולמכור אותם לסביבה שלך, כאשר אנחנו ניתן את התמיכה המלאה.

בברכת בריאות ויופי,
ענת שטרן, יועצת בכירה
דיאטת דר’ סימאונס המקורית
עד 15 ק”ג תוך 40 יום
טל’ להזמנות ושאלות: 055-9929525

www.dietatsimeons.co.il
facebook.com/dietatsimeons

פורסם בקטגוריה דיאטת HCG, דיאטת דר' סימאונס, כתבות מעניינות ברשת. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.