האם גברים אוהבים נשים רזות או מלאות? מה מחקרים אומרים

האם גברים באמת אוהבים נשים רזות?

אני חושבת ששתי הסיבות העיקריות למה אנחנו רוצים לרזות היא אהבה עצמית והערצת אחרים. המכתב של היום מתרכז בנושא השני: האם להיות רזה באמת משתלם?

אני יודעת שהנושא מפתיע קצת – הרי אם מקדמים דיאטה אז ברור שנעודד שכולנו נהיה רזים. אך האמת היא יותר מורכבת.

מכמה וכמה מחקרים שמצאתי ברשת מסתבר שרוב הגברים, במיוחד אחרי גיל המסיבות הפרועות, בהחלט מעדיפים נשים “מלאות במקומות הנכונים”. מה זה אומר? שאישה שנראית מלאה באופן טבעי במקומות היפים ולא מלאה באופן לא נעים במקומות שנחשבים לפחות “סקסיים” היא האישה המושכת יותר עבור גברים בכל העולם וגברים ישראלים במיוחד.

ואני חושבת שאנחנו ברי מזל שיש לנו את תהליך ההרזיה הגאוני של דר’ סימאונס שהוא מסלק אך ורק שומן מיותר ומתחיל מהמקומות הנכונים כמו צוואר, ידיים, ירכיים, בטן. מה שגם מדהים הוא שבכל יום או שישנה ירידה של 200 עד 700 גרם או שההיקפים קטנים כי השומן עובר מהמאגרים הבולטים הלא יפים לאזורים אחרים בגוף שמשם קל יותר לגוף להמיס אותם כדי להשתמש בתור מזון ואנרגיה.

אני אישית ראיתי פעם אחרי פעם – אנשים שמסיימים את הדיאטה של דר’ סימאונס נראים מעולה! הם אף פעם לא נראים רזים מדי, אין להם עור רופף, אין סימני חולשה בפנים. להיפך, המראה הכללי נראה בריא יותר ומושך יותר לכל הדעות.

כל זה אפשרי רק כאשר משתמשים בתכשיר המיוחד הפותח את הגישה למאגרי השומן הנעולים ונצמדים לתפריט מובנה דל קלוריות, פרי מחקרו של דר’ סימאונס במהלך 16 שנות מחקר קליני קפדני.

התהליך גם קצר מאוד – 23 עד 40 יום בלבד, שלאחר מכן ישנם 3 שבועות של שלב קיבוע המשקל כדי להרגיל את הגוף למשקל החדש, כאשר אז עוברים לתזונה מאוזנת בריאה כדי לשמור על המשקל בהמשך החיים.

בשוק כיום ישנם 2 פתרונות בעיקר: טיפות או ספריי המדמים את הפעולה על ידי תחליפים צמחיים או קבוצת חומצות אמינו זו או אחרת, והפתרון שלנו – גלובולים או כדורונים בשם BIOLIT בעלי אפקט הכי קרוב לחומר המקור שבו השתמש דר’ סימאונס בשנות 50-70 של המאה הקודמת כאשר פיתח ובדק את השיטה בקליניקה הפרטית שלו ברומה, איטליה.

אני מזמינה אותך לקבל יותר מידע בדף הבית שלנו
דיאטת דר’ סימאונס – דיאטת HCG
ולאחר מכן ליצור קשר בהקדם.

 

פורסם בקטגוריה הרזיה מהירה, חומר בעל פעולת HCG, כתבות מעניינות ברשת. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.