איך לטפל במהירות במשקל יתר לאחר החגים

שלום לך!

חגים, חגים, חגים. אוכל, אוכל, אוכל. כיף מצד אחד, דאגות מצד שני. הדאגה שממשיכה להיות בסדר העדיפויות אצל נשים וגבים רבים היא – איך למזער את הנזק למשקל בעקבות החגים?

המשמעות של “למזער” יכולה לכלול להשתדל לא להעלות יותר מדי יחד עם הצורך להוריד 1-3 קילו במהירות אם שכבר העלית בכל זאת.

את שתי הפעולות האלה אפשר להשיג על ידי שימוש במרכיבים המרכזיים של התפריט שאת לומדת להכיר כחלק מהדיאטה של דר’ סימאונס. את פשוט ממשיכה להשתמש בהם גם לאחר סיום התהליך. וזאת מסיבה אחת – המוצרים האלה ואופן האכילה שלהם מרגיש טוב עבור הגוף שלך ומביא לשמירה נכונה על המשקל – מניעת עלייה יחד עם ירידה מהירה של קילוגרמים מיותרים תוך ימים ספורים.

אז מה עליך לאכול ובאילו פרופורציות במהלך ואחרי החגים?

את צריכה להזין את הגוף שלך בחלבון בריא, כמו זה שמגיע מחזה עוף, דגים לבנים ותחליפים טבעוניים כמו טופו וסויה. ההשתדלות כאן היא להימנע מבשר שמכיל הרבה שומן, לדוגמא, בשר בקר שומני, כמו גם חומוס מלא בשמן או אגוזים עתירי קלוריות.

כמו כן, צריך לזכור שבהרבה ממוצרי חלב כיום יש הרבה סוכר – תשימי לב לתוויות מזון! וזה בנוסף למקור סוכר הטבעי לחלב – לקטוזה. לכן, למרות שמותר לאכול מוצרי חלב לא מתוקים דלי שומן, עליך להיזהר ותמיד לבדוק את התווית לנוכחות של סוכר מיותר. אם תעשי זאת תהיה המומה מזה שאפילו בחלב של כמה אחוזים יש 4-5 אחוז סוכר שהוסיף היצרן – איום ונורא.

תזכרי שכל מקור סוכר מהווה סכנה למשקל שלך – הסוכר עצמו בצורה כלשהי כמו גם דבש וריבות, סוכר שמוסיפים למוצרי מזון היצרנים, סוכר שמגיע עם פירות מתוקים כמו בננה ואננס וכו’.

מובן מאליו שאת יכולה לצרוך הרבה מאוד ירקות, עדיף שיהיו כמה שיותר ירוקים. ופירות, עדיף עם מדד גליקמי נמוך, כמו תפוחים, אשכוליות צהובות ופירות יער למיניהן.

דבר אחרון שרציתי להוסיף – אני ממליצה לצרוך פחמימות איטיות טובות, כמו עדשים, שעועית שחורה, שעועית פינטו. מזונות אלה מספקים אנרגיה ללא סכנה לגרום לאינסולין לצאת מכלל שליטה – הסיבה העיקרית לצבירת שומן וחוסר פירוק שומן בגוף.


וכמובן, שאם תחליטי לעשות מהפך במראה שלך ומצב הבריאותי לטובה, אני מזמינה אותך להוריד 8 עד 15 ק”ג תוך 5-6 שבועות בלבד של תהליך מופלא של דיאטת דר’ סימאונס. הנה סיפור אחד הלקוחות האחרונים שלי, הפעם בחור שסיים לא מזמן את התהליך ועבר לשלב השמירה על המשקל. הנה מה שהוא מספר על החוויה שעבר:


בקר טוב ענת

הסתיימו 3 ימי פריקה ועכשיו שלב הקיבוע , משקל הבוקר 77.7 קילו, וזה המשקל שאשמור עליו.
ירידה של 300 גרם מאתמול.

בדקתי היקפים הבוקר. בהשוואה של תחילת דיאטה

מותן 101 90
מתניים 104 97
בטן 101 94
חזה 102 99
ירך 54 53
יד 31 31

אמשיך לעדכן בשלב הקיבוע אם אראה שצריך עזרה

תודה

ירידה של 7.7 קילו ב 23+3 ימים, יפה מאוד !!
הרגשתי טוב מאוד !!
המשכתי לעשות ספורט אך יותר רגוע , אני מאוד מרוצה מהתהליך שאני ממשיך אותו ואעדכן כי הקיבוע והשמירה, זה הי חשוב, כי אני טס הרבה , וצריך לראות איך לשמור על זה בחול , בנסיעות עסקים.
כשאחזור מנסיעה, נחשוב ביחד האם להמשיך את התהליך לעוד 17 ימים שנותרו.

יום טוב
רן


אני מזמינה אותך לקרוא יותר סיפורים אישיים של אנשים בפורום הפתוח שלי כאן.

אם את רוצה להתחיל את הדיאטה כבר בבימים הקרובים,
אנא, תמלאי את טופס ההזמנה המאובטח באתר שלי כאן

אם תרצי לשאול שאלות באופן אישי, תתקשרי למספר טלפון להזמנות: 055-9929525
ואם לא קיבלת מענה מיידי – תשאירי את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם.

בברכת בריאות ויופי,
ענת שטרן, יועצת ראשית
דיאטת דר’ סימאונס המקורית


האם גם את רוצה לדעת:

איך תוך 40 יום במהירות ויעילות
להוריד עד 15 ק”ג של שומן מיותר בלבד
מבלי לרעוב, לעשות ספורט מפרך או לסכן את הבריאות
ולדעת לשמור על המשקל לכל החיים?

פורסם בקטגוריה גוף בריא, דיאטת דר' סימאונס, הרזיה מהירה, שמירה על המשקל. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.