איך בקלות להוריד כ- 7 ק”ג תוך 3 שבועות?

בא לך להתחדש לקראת עונת הקיץ? דווקא איתנו זאת לא עוד סיסמא חסרת תוכן!

את בטח שמעת כבר שעם דיאטת דר’ סימאונס ניתן לרזות עד 15 ק”ג תוך 40 יום, נכון? אבל האם ידעת ש- 40 יום זאת תקופת המקסימום של הדיאטה, בעוד שישנה תקופת המינימום של 23 יום בלבד?

דר’ סימאונס פיתח שיטה שבמהלכה מאבדים כ- 500 גרם של שומן בלבד כל יום. וכיוון שמדובר בתהליך כל כך מהיר, הוא אמר שאחרי 40 יום הגוף כבר לא רוצה להמשיך בתהליך ורוצה “לנוח”. בדיוק ברגע זה עוברים לשלב קיבוע המשקל.

אך כבר אחרי 23 יום, לפי המחקר המקורי של דר’ סימאונס, ניתן לסיים את שלב הדיאטה ולעבור לקיבוע המשקל ובכל זאת לסיים את התהליך בהצלחה רבה! וההצלחה אצלנו מוגדרת בתור: יורדים 7-8 ק”ג תוך 23 יום ואז מקבעים את המשקל שהושג כך שהגוף לא ירצה לחזור למשקל הקודם.

אז בואי נסכם: ניתן לעשות את הדיאטה במשך 23 עד 40 ימים, לרזות 7-8 עד 12-15 ק”ג בשלב הדיאטה, ואז לקבע את המשקל החדש במהלך 3 שבועות נוספים עם תזונה מלאה ללא ספירת קלוריות אך ללא סוכרים או עמילן. ואז הגוף בכיף “מקבל” את המשקל החדש ולא נוטה לחזור ממנו.

חשוב לי לציין: אם אחרי שלב הקיבוע תתחילי לאכול מתוקים ופחמימות כל יום ללא הגבלה: פיצות, גלידות, עוגות ועוגיות, לחמים ולחמניות, אורז ותפוחי אדמה, הגוף שוב “יאבד את הצפון” ויפסיק לעכל את המזון במלואו. וכך תחזרי לעלייה במשקל – אלה הגנים האנושיים שלנו!

אבל אם תיצמדי לכללים פשוטים: חלבון וירקות ללא הגבלה, שמן בריא – בגבול הגיוני ופחמימות פעם בכמה ימים בלבד, יחד עם הליכה כחצי שעה ביום או פעילות ספורטיבית דומה – אני מבטיחה לך שיהיה לך מאוד קל לשמור על המשקל מבלי לספור קלוריות! אני מזמינה אותך לבדוק וליהנות מהעובדה הזאת.

ובינתיים בואי להכיר את ערכות תהליך ההרזיה של “דיאטת דר’ סימאונס” שלנו…

ערכת הדיאטה של דר ‘ סימאונס עם תמיכה של ענת שטרן

עם הערכה את מקבלת את הגלובולים היעילים והבטוחים שלנו על בסיס תחליף סוכר טבעי, גם את הידע המלא הנחוץ להצלחה בתהליך המדויק הזה וגם את מלוא התמיכה והליווי שלנו כדי להבטיח את ההצלחה!

– גלובולים מתוקים BIOLIT עם פעולת הפיכת שומנים פנימיים למקור האנרגיה העיקרי של הגוף.
– מדריך מקצועי מפורט ומעשי המקנה לך את הידע והכלים יחד עם טיפים ועצות הדרושים להצלחה.
– את מקבלת גישה למדריך המקוון וכן מקבלת את הספר המודפס הביתה.
– יומן מעקב אינטראקטיבי למעקב אחרי משקל הבוקר שלך ובחירת מוצרים מותרים בלבד בשלב הדיאטה.
– מעקב צמוד של תומכת מקצועית שהיא רואה את ההתקדמות היומית שלך דרך היומן.
– פורום תמיכה סגור ללקוחות בלבד עם תשובות מקצועיות מיועצת מנוסה.


ליצירת קשר תלחצי כאן

למילוי טופס הזמנה באתר, לחצי כאן


פורסם בקטגוריה דיאטת דר' סימאונס, הרזיה מהירה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.