13/07/2014 Александр Штерн

Thermopure – מוצר מהפכני מיצרן אנגלי ידוע לתוספי מזון לספורטאים MyProtein, הינו שילוב ייחודי של המרכיבים הידועים ביותר בהשפעתם הניכרת לשריפת שומנים והגברת קצב חילוף החומרים של הגוף.

 

Thermopure זירוז חילוף חומרים מטבוליזם, שריפת שומנים, נוסחה תרמוגנית

– Thermopure הינו נוסחה מתקדמת שנועדה לסייע לשריפת שומנים מוגברת ומניעת הצטברות שומנים.

– היא משלבת מרכיבים טבעיים העוצמתיים ביותר הידועים כיום ליצירת תערובת תרמוגנית חזקה.

– בשילוב עם תזונה נכונה ופעילות גופנית, המרכיבים של Thermopure הוכחו כעוזרים להפעיל ולשרוף מאגרי שומן בגוף.

מה זה תרמוגני (thermogenic)?

המושג תרמוגני (thermogenic) אומר שהמוצר מייצר חום (thermo – חום, genic – מייצר), כלומר, מעלה את חום הגוף בצורה מיוחדת מה שמביא לתוצאה של צריכה מוגברת של קלוריות אפילו כאשר הגוף נח.

המרכיבים העיקריים

Thermopure מכיל גם התערובת ייחודית תרמוגנית: קפאין (Caffeine), קטונים של פטל (Raspberry Ketones) ופלפל קאיין (Cayenne Pepper) אשר הוכחו בתור מעלים את קצב חילוף חומרים במנוחה (RMR) במהלך פעילות גופנית וכן בשורפי קלוריות מעולים.

Thermopure מכיל חלק מהמוצרים הנסקרים ביותר כיום בשוק לצורך הרזיה וירידה במשקל. המרכיבים האלה עמדו במבחנים מחמירים והוכחו כיעילים עבור ניצול שומן הגוף כמקור לאנרגיה והגברת קצב חילוף החומרים של הגוף במנוחה (RMR – Resting Metabolic Rate  או BMR – Basal Metabolic Rate).

תה ירוק

אחד ממרכיבי המפתח הוא תמצית תה ירוק שהוכחה כיעילה בהפחתה של כמות השומן שהנך מעכל ומאחסן בגוף תוך הגדלת הקצב שבו שומן בגוף נשרף להפקת אנרגיה.

תרכובת תרמוגנית ייחודית

לגבי קפאין והשפעתו על הגוף ניתן לקרוא באתר הנפלא http://www.israelbody.org בקישור הזה את הציטוט הבא:

"…חשוב לציין שלקפאין יש השפעה תרמוגנית (תהליך "בזבוז" אנרגיה לצורך יצירת חום) ולכן עשוי לגרום להוצאה אנרגטית מוגברת ולירידה במשקל בשילוב עם תזונה נכונה ופעילות גופנית."

על הקטונים של הפטל והדיאטה שמבוססת עליהם (כותבים בארץ פטל קטון אך זהו תרגום מילולי מאנגלית ללא הבנה של המושג) כתבו ב YNET בקישור הזה את הקטע הבא:

"…הדיאטה הזו, שכבשה את האומה האמריקאית, מבוססת על תגלית מהשנים האחרונות: שורה של מחקרים שהוכיחה את סגולות הפטל קטון, הרכיב הארומתי שנמצא בריכוז גבוה בפטל אדום, ולפיהם הוא מונע הצטברות שומן, מאיץ חילוף חומרים ותורם להרזיה מהירה. "

אודות פלפל קאיין מצאתי סקירה קצרה ויפה באתר מצוין http://www.naturemed.co.il בקישור הזה עם הנתונים באים:

"חומרים פעילים ושימושים רפואיים: הפלפל משמש בעיקר כממריץ כללי וכדי לבסס את עמידות הגוף בשלב ראשון של כל התקררות. הפלפל מעורר הזעה, מרפה עוויתות, משחרר את הקיבה, ממריץ חזק את מחזור הדם, מחזק עיכול, מחטא ומשכך כאבים. מועיל לאנשים הסובלים מקור או בעיות במחזור הדם, בהפרעות עיכול וגזים, ובשימוש חיצוני – לרגליים קרות, כאבי גב ועוד"

ויטמינים וחומצות אמינו

למי שלא יודע מה זה חומצות אמינו, הנה הגדרה טובה מתוך ויקיפדיה בקישור הזה:

"חומצות האמינו מקודדות על ידי הקוד הגנטי הקיים בתאים ויוצרות חלבון בתהליך התרגום. כל החלבונים הקיימים בכל האורגניזמים … בנויים מאותן 20 אבני בניין … הנבדלים ביניהם בגודל, בצורה, במטען חשמלי ובתכונות כימיות אחרות …. טווח הפונקציות והתפקידים של החלבונים השונים הוא רחב כתוצאה מהשונות במבנה ובתפקוד שבין חומצת אמינו אחת לאחרת."

בחזרה למוצר שלנו: כדי להתמודד עם תופעות לוואי "עצבניים" הקשורים בקפאין, נוספו למוצר חומצת אמינו L Theanine כדי להביא לתחושה רגועה יותר.

כדי לסייע לך להשיג את התוצאות הטובות ביותר הוסיף היצרן Bioperine® – תמצית ייחודית מתוך פלפל שחור שמעלה את רמת הספיגה של שאר המרכיבים בנוסחה לתוך הגוף. ביופרין מוודא שסגולות ייצור האנרגיה של L Tyrosine, ויטמין B6 וויטמין B12 יינצלו באופן מלא על ידי הגוף. זה גם חל על תכולת ה- Chromium אשר מסייעת להפחית את השומן המאוחסן ופועלת בתור מדכא תיאבון עדין.

Thermopure הינו אחד המוצרים הבודדים בשוק שמשלב כל כך הרבה מרכיבים מוכחים להרזיה בנוסחה אחת נוחה, מה שהופך את המוצר להכי מוצלח נכון להיום עבור שמירה ושליטה במשקל.

סיפורי הצלחה מהאתר של היצרן

"אני לוקח את הגלולות של thermopure יחד עם דיאטה מאוזנת עשירה בחלבונים ואימונים במטרה להוריד במשקל. מצאתי שהמוצר הזה הוא פנטסטי… ובמקרה שלי בתור אוהב אוכל לגמרי חיוני…"

"אני בספק אם יש מוצר טוב יותר בשוק לניהול המשקל! אני לקחתי אותו בערך חודש וחתכתי משמעותית בשומן שלי! אידאלי כדי להשיג גוף קיץ"

"אני מרגיש ש-thermopure באמת עזר לי להוריד את השומן שנאבקתי להיפטר ממנו בעבר. אני מרגיש שהוא עזר לי להזיע יותר כאשר אני מתאמן ואני ממליץ עליו לכל אחד."

"אני לוקח את ה-thermopure כחלק משגרת ההרזיה שלי, עם 3 גלולות על בטן ריקה (בדרך כלל) לפני אימון בבוקר. המוצר עובד היטב, עם התכולה של קפאין עוזרת להתמקד ואתה יכול באמת להרגיש את ההבדל במטבוליזם שלך על ידי איך שאתה מרגיש חם ואנרגטי לפני שאפילו נכנסים לאימון. לקחתי את המוצר במהלך כמה שבועות כעת וחושב שאני בהחלט מייחס חלק מהתוצאות שהיו לי למוצר הזה."

"אחרי שראיתי תוצאות מוגבלות אחרי כמה חודשים בחדר כושר, שמתי לב להבדל עם הגלולות האלה. אני לקחתי 2 כדורים לפני האימון וראיתי שאני מזיע יותר ומקבל דחיפה אמיתית בימים שאני לא הרגשתי זאת לפני זה. אני מתחיל להזיז את השומן העקשן שפשוט לא היה זז לו. לא נראה שיש לי תופעות לוואי מהקפאין, אין לי בעיה להירדם או משהו – פשוט יותר אנרגיה. נראה שהם נותנים את האפקט די מהר."

ההמלצה שלנו – מתי ואיך להשתמש במוצר

הגענו למוצר הזה – Thermopure, בניסיון למצוא תוסף תזונה טבעי, איכותי, לא יקר ובעל המלצות רבות, שבאופן יעיל יזרז את חילוף החומרים בגוף ויעזור למנוע צבירת שומנים כאשר חורגים מתזונה מאוזנת ובריאה.

המוצר בהחלט מתאים עבור שלב השמירה וקיבוע המשקל של תהליך ההרזיה של דר' סימאונס. וכמובן הוא מומלץ ביותר לאחר סיום תהליך ההרזיה כדי לסייע בשמירה על המשקל למרות פיתויים רבים וחטאים קטנים פה ושם.

המוצר עובד בצורה הטובה ביותר, כפי שניתן לראות מהדיווחים של האנשים לעיל, כאשר משלבים אותו עם אימון היוצר הזעה – הליכה, ריצה, אימונים בחדר כושר.

השימוש במוצר הוא: 2-3 גלולות באופן יומי על בטן ריקה לפני האימון. על ימים ללא אימון צריך לחלק את זה לבוקר, צהרים וערב. חשוב – אלה תוספי מזון צמחיים, כלומר, הם פועלים בצורה הטובה ביותר, כאשר לוקחים אותם יום אחרי יום במהלך תקופה ממושכת.

לתשומת ליבך – בקופסה שאנחנו מציעים יש 90 גלולות, כלומר, זה מספיק לחודש אם משתמשים לפי ההנחיות לעיל.

למי זה לא מומלץ: לא מתאים לאנשים מתחת לגיל 18, נשים בהריון או מניקות, אנשים עם לחץ דם גבוה, מחלות לב, או אנשים בעיות שינה.

איך מזמינים?

מחיר המוצר – 127 ש"ח עבור קופסה עם 90 גלולות.
מחיר המשלוח מאירופה לארץ בדואר רשום: 21 ש"ח
נא לשים לב שייקח כ- 14 ימי עסקים עד שהמשלוח יגיע אליך, כלומר 3-4 שבועות. ניתן לבחור אפשרויות משלוח מהירות יותר.
אם את מזמינה 3 קופסאות או יותר – המשלוח עלינו!

לתשלום מיידי דרך PayPal תלחצי על הכפתור למטה:

 

לאפשרויות תשלום נוספות או לקבלת תשובות לשאלות, נא להשאיר את הפרטים בטופס מטה:

תשימי לב כאשר את משווה מחירים – לא מצאנו שום דבר שאפילו מתקרב להרכב העוצמתי והטבעי של הנוסחה שפיתחו ב- MyProtein !!! המוצר שבכלל אפשר לשים להשוואה כלשהי מבחינת הפעולה וההרכב הוא  ThermoLoss Xtreme של PowerTech והמחיר שלו הרבה יותר יקר מ- Thermopure עם הרבה פחות דיווחים חיוביים שמצאנו ברשת.

קישור לאתר הייצרן: myprotein.com/about-us