דיאטות מהירות מסוכנות לבריאות?!

דיאטות כאסח מסוכנותמה בדרך כלל עושות דיאטות כאסח? הן מונעות ממך אכילת מזונות רבים כך שהגוף שלך לא מקבל מספיק אנרגיה מבחוץ בניסיון לכפות עליו לשרוף שומן במקום. האם זה עובד? לא, לא ולא!!! כאן אני מסכימה עם דיאטניות רבות לחלוטין.

בואי נראה עובדות ברורות – הגוף צריך לקבל דרך תזונה מרכיבים חיוניים: חלבון, וויטמינים, מינרלים, קצת שומן, וממש קצת פחמימות. בדרך כלל משיגים את המצב הזה על ידי תזונה מאוזנת בריאה, הימנעות מפחמימות ריקות, לקיחת מולטיויטמין להשלמות ופעילות ספורטיבית מתונה לזירוז חילוף החומרים בגופך.

כל המרכיבים התזונתיים הללו נוכחים בתהליך הרזיה של דר’ סימאונס, ולכן לא ניתן לחשב אותו כדיאטת כאסח.

ולתמיכה של הטענה הזו, יש ברשותי שני מחקרים מפתיעים של אוניברסטאות מכובדות בנושא של דיאטות דלות קלוריות קצרות טווח. מחקרים אלה אף פורסמו ב YNET וזה מה שהם מגלים:

יותר קילוגרמים ליותר זמן

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4206381,00.html

במחקר שנערך באוניברסיטת פלורידה ב-2010, ניתחו חוקרים נתונים של 262 נשים בגיל העמידה שהתמודדו עם עודף משקל. המחקר הראה כי נשים שרזו מהר יותר הצליחו להשיל יותר קילוגרמים ממשקלן בסך הכל ולשמור על התוצאה לאורך זמן.

קשור למחקר המקורי של האוניברסיטה

ריפוי סוכרת

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4144339,00.html

סוכרת מסוג 2 נחשבת למחלה כרונית בלתי ניתנת לריפוי המחייבת טיפול תרופתי לכל החיים. אלא שמחקר בריטי שנערך על ידי פרופ’ רוי טיילור מאוניברסיטת ניוקסל והוצג לאחרונה בכנס של האגודה האמריקאית לסוכרת מערער על האקסיומה הזאת. לפי המחקר, ייתכן מאוד שניתן להירפא מהמחלה באמצעות דיאטה בלבד…

קשור למחקר המקורי של האוניברסיטה

מחקר על השפעת HCG

כמו כן ישנו עוד מחקר עצמאי של ירחון אמריקאי ידוע:

Effect of human chorionic gonadotrophin on weight loss, hunger, and feeling of well-being W.L. Asher, M.D., and Harold W. Harper, M.D.

http://www.ajcn.org/content/26/2/211.long

קישורים למאמרים אלה נמצאים כמו כן בדף הראשי של האתר שלנו

בואי לקרוא תשובות ל 15 שאלות הנפוצות ביותר כדי להעיף את הספקות האחרונים.

פורסם בקטגוריה הרזיה מהירה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.