ירדתי ממשקל 91 למשקל 58 !!! ואני מאושרת !!!

שלום רב לך!

פתאום ראיתי שלא שלחתי לך סיפור מרגש עד דמעות שקיבלתי לפני כמה שבועות מהלקוחה שלי שעשתה יחד איתי 4 סבבים של דיאטת דר’ סימאונס. אני מזמינה אותך לקרוא אותו ולשתף אותו עם כל אישה שרוצה לחזור לאהוב את הגוף שלה וכן להחזיר לידיה את השליטה במשקל שלה. ככה הולך הסיפור שלה:


שלום, 
קוראים לי שלומית. אני בת 50, סיימתי מחזור רביעי של הדיאטה. ה BMI שלי תקין פעם ראשונה בחיים שלי. ואני מאושרת! זה הסיפור שלי: 

הייתי תינוקת מקסימה ושמנה. הייתי ילדה שמנה, מתבגרת שמנה, נערה שמנה, אישה ואימא שמנה. בקיצור – כל החיים הייתי שמנה. את כל הכשלים והתסכולים של חיי תליתי בהשמנה.

בשנת 1997 במשקל שיא של 117 ק”ג עברתי ניתוח טבעת, עם פתיחת בטן. טבעת שמקובעת לקיבה. היו לי כמה שנות אושר, ירדתי 32 ק”ג ואז הגיע המשבר. כי גם אחרי ניתוח טבעת, אפשר לעלות במשקל! 
מאז, במהלך כל השנים ניסיתי כל מסגרת אפשרית של דיאטה – על מנת להמשיך בירידה ולשמר את ההישגים שלי: הרצאות, דיקורים, פעילות גופנית – 3 שנים מפרכות בוינגייט, קבוצות תמיכה, דיאטניות. מה לא? 

לפני שנה בספטמבר 2012, הגעתי למשקל של 91.5 ק”ג. הרגשתי שאני מאבדת שליטה ועוד שנייה אני שוב מגיעה למשקל של 3 ספרות. ראיתי חברה בעבודה שבזמן קצר הצטמקה לה… שמעתי על בעל של חברה אחרת שירד המון… 

זה היה השלב שהחלטתי לחקור בצורה יסודית את הדיאטה הזאת של ה HCG, שאת שמה כבר שמעתי פה ושם בהזדמנויות שונות. נכנסתי לאינטרנט והתחלתי לחקור. הורדתי גם את הכתבה שהייתה בזמנו בערוץ 2 על הנושא. רציתי לשמוע גם את המשבחים וגם את המבקרים. התוודעתי לראשונה לשמה של אואנה לייבוביץ. קראתי את כל המידע שהיה קיים באינטרנט והגעתי גם לפורום התמיכה של ענת.

עשיתי כמה טלפונים למשווקות שונות של הדיאטה. הראשונה מייד שאלה אותי מה הגובה שלי ומה משקלי וחרצה כי עלי לרדת 30 ק”ג ואצטרך לעשות את זה בכמה סבבים. לא אהבתי… חזרתי לפורום של ענת, קראתי שאלות, ובעיקר את התשובות של ענת. התשובות היו פשוטות, בהירות, יעילות. בגובה העיניים לכל אחד ואחד, גם אם חזרה 10 פעמים על אותה תשובה לשואלים שונים. אהבתי…

הבנתי כי יש לי פה הזדמנות. הזדמנות להחזיר את המשקל שלי לשליטתי, למספרים נורמליים, הזדמנות לעשות בקפדנות יתרה את ההוראות ותוך קצת יותר מחודש לרדת לפחות 8 ק”ג. למדתי את התהליך לעומקו. 

קניתי קרם פנים על בסיס מים, בדקתי את כל הסבונים והקרמים שהיו לי בבית, החלפתי כל תמרוק שהכיל שמן באחר, ללא שמן. זה לא היה קשה בכלל. להיפך, חייבת לציין כי נשארתי בשנה האחרונה עם אותו קרם פנים מעולה על בסיס מים שמצאתי בבית מרקחת וגם מצאתי חלופות מצוינות לדאודורנט סטיק שהשתמשתי בו עד אז, בדאודורנט ספריי… שיתפתי את כל בני המשפחה שלי בתהליך שאני עומדת לעבור והם התגייסו לעזרתי בשמחה, בהבנת התהליך ובתמיכה בי.

כשהגיעו הספרים (זה היה עוד טרם המעבר לתמיכה האינטרנטית) ישבתי כל השישי-שבת וקראתי אותם מתחילתם ועד סופם. ערכתי רשימות מדויקות מה מותר ומה אסור לאכול. הכנתי רשימת קניות מפורטת. ביצעתי את כל ההוראות ככתבן וכלשונן.

בכל שאלה שהייתה לי, קושי שעלה או בעיה – ענת הייתה תמיד זמינה לי, מיידית בתשובותיה. אני העדפתי לתקשר עם ענת במיילים או בשיחות טלפון, אך הייתי עוקבת מידי יום אחרי שאלות שעלו לפורום, קוראת אותן ואת התשובות של ענת ולמדתי מכך המון. מסתבר שלכולנו היו אותן שאלות, אותם קשיים והתשובות של ענת התאימו גם לי.

עשיתי את המחזור הראשון. עשיתי בו גם טעויות, אך בסופו הייתי פחות 8 ק”ג. החזרתי את השליטה על הגוף שלי לעצמי!! נדהמתי מהקלות שבה עברתי את התהליך. באמת שלא הייתי רעבה!! וכל פעם ש”שיעמם” לי, או שחשבתי שאני רעבה – שתיתי את התה הירוק שלי וזה עבר. הייתי צמודה לתרמוס של תה ירוק. 
בסוף ה- 40 יום, פתאום הבנתי שאם זה כל כך קל – אני עושה עוד מחזור! במחזור השני הורדתי עוד 10 ק”ג. התוצאות כבר החלו להראות, אני התחלתי לקבל המון מחמאות. הבנתי שזאת הדיאטה בשבילי. 

את המחזור הרביעי והאחרון סיימתי אתמול. אני ב 3 ימי פירוק. משקלי 58.1 ק”ג. אני לא זוכרת מתי שקלתי כך. 

במהלך השנה הזאת, בין המחזורים, היינו פעמיים בחו”ל ובאירועים שונים, הרשתי לעצמי ליהנות ולחרוג מהדיאטה ומייד כשחזרתי, החזרתי את עצמי לתלם, גם בסיועה של ענת (המלצה חמה – לקחת איתכם משקל אדם קטן לנסיעה!) 

בעלי היקר, שלו אני נשואה 25 שנה – לא הכיר אותי ככה שהתחתנו… הילדים שלי בוודאי שלא…  מי שלא הכיר אותי בחיי השמנים, לא מעלה על דעתו כי פעם הייתי שמנה. מי שכן הכיר אותי בעבר – אומר לי שמספיק. עלי להפסיק לרדת במשקל. 

אני מתעוררת כל בוקר עם סוג של התרגשות. כל בוקר הוא הפתעה חדשה – מה יראה המשקל. אני חושבת שסוד ההצלחה של הדיאטה הזאת הוא בתגמול המיידי שלה. כל בוקר יש הצלחה על המשקל! וגם אם אין ירידה ביום מסוים – ברור שהירידה תבוא ביום שלמחרת. כי ככה זה עובד.

לא ירדתי בצורה מטורפת בכל מחזור. ירדתי – 8 במחזור הראשון, 10 בשני, 7 בשלישי ו- 8.5 ברביעי. סה”כ 33.5 ק”ג בארבעת המחזורים (בין המחזורים עליתי מעט, בגבולות המותר). הבנתי שזה מה שהגוף שלי מרשה ומאפשר.

הרגשתי מצוין לאורך כל הדיאטה ואני זוקפת זאת רק לכך שביצעתי בקפדנות יתרה את ההכנה לדיאטה (ימי הפיטום) ואת ההנחיות שלה. ראיתי חברות שלי שלא ביצעו נכון או שרכשו רק תרסיס, ללא תמיכה והסברים מפורטים והרגישו רע מאוד, עד שנאלצו להפסיק את התהליך. גם אם פה ושם כאב לי הראש יום אחד, או היו כאבי שרירים קלים, ידעתי על כך מראש, שזה עלול לקרות וענת הדריכה אותי מה לעשות. 

אחרי כל מחזור דיאטה ביקשתי מהרופא המטפל שלי לעבור בדיקות דם. כל הבדיקות תקינות!

הסביבה מפרגנת לי בטרוף, כולם רוצים לדעת מה עשיתי. למי שמוכן לשמוע – אני מספרת בפירוט איזו דיאטה זאת ומה העקרונות שלה. את כולם אני מפנה לאתר של ענת. חלק מהשואלות גם הצטרפו ורכשו את התרסיס מענת.

יש לי המון תובנות מהתהליך שעברתי. חלקן:

  1. 1. להבין היטב מה העקרונות של הדיאטה ואיך היא עובדת ולהיערך אליה מראש לפי כל ההנחיות.
  2. 2. לעשות אותה באופן מדויק! לא להתווכח, לא לנסות לשנות כלום! גם אם לא מבינים – לכל דבר יש סיבה בדיאטה הזאת.
  3. 3. לשאול ולשאול ולשאול – כל שאלה שלא ברורה. כל קושי – להיעזר בענת ולקבל תשובות. ענת נתנה לי כמה עצות משמעותיות (לדוגמא – להחליף שרי בעגבנייה רגילה, לא לאכול פריכיות אורז, אלא סוג של פתית אחר, לאכול תפוחים ירוקים חמוצים ולא אדומים מתוקים), ששיפרו מייד את התוצאות. 
  4. 4. להבין שיש פה תהליך קפדני, ממוקד מטרה, של 40 יום שבסופם – אושר גדול. גם אם קשה – זה בסה”כ 40 יום!!

אני עכשיו בפתחו של תהליך חדש – לשמר את ההישג המדהים שלי ולהשלים את התהליך גם מבחינה ניתוחית (בכל זאת ירדתי כ – 60 ק”ג מאז הניתוח שעברתי בשנת 1997).

מאחלת לכולם הצלחה רבה והמון תודה לענת שליוותה אותי לאורך כל הדרך,
שלומית. 

מעלה לכאן תמונות “ביתיות” והכי אמיתיות של “לפני” ו”אחרי” 


הזדמנות לקבל חינם גישה לפרקי המדריך של הדיאטה!

איך תוך 40 יום במהירות ויעילות
להוריד עד 15 ק”ג של שומן מיותר בלבד
ולדעת לשמור על המשקל לכל החיים?


פורסם בקטגוריה דיאטת HCG, דיאטת דר' סימאונס. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.