אני נראית צעירה יותר, אני מרגישה רענה וצעירה בנפשי כמו שהרבה זמן לא הרגשתי

שלום לך! מה שלומך? איך עוברות הימים של סוף האביב אצלך?

קודם כל, רציתי לשאול אותך: מהו הנושא הכי חשוב לך שאכתוב במכתבי החדשות שלי?
בבקשה, אל תהססי לענות – מאוד חשוב לי לספק תשובות, נתונים וסיפורי הלקוחות שיענו בדיוק על הספקות ודאגות שלך.

הרי, לדעתי, יש 3 סיבות עיקריות למה נשים לא עושות את התהליך המדהים של דר 'סימאונס:

1. הן מדחיקות את הצורך להוריד במשקל.

הצורך קיים, אחרת את לא היית קוראת את המיילים שלי מלכתחילה, נכון?

2. הן עדיין מקוות להוריד במשקל בעזרת צמצום קלוריות ועשיית ספורט.

אני לגמרי בעד תזונה מאוזנת חכמה ופעילות ספורטיבית, אבל אם יש לך להוריד יותר מ- 5 ק"ג של שומן בגוף, יידרש כוח רצון רב מדי, לטעמי, כדי לראות את התוצאה הרצויה.

לדעתי האישית, דיאטת דר' סימאונס מאפשר הרבה יותר מהר ובקלות רבה יותר להגיע לתוצאה שאת רוצה כל כך. ורק אז לעבור לתזונה בריאה כדי לשמור על המשקל לאורך זמן. מה שכן, מבחר המוצרים המותרים במהלך שלב הדיאטה ועוד יותר בשלב קיבוע המשקל שהוא חלק בלתי נפרד מהתהליך, יחד עם תגובת הגוף שלך שאת מבחינה במהלכם, מלמדים אותך בדיוק איך לאחר הדיאטה תכולי לשמור על המשקל שלך לאורך שנים. להמשיך לקרוא

פורסם בקטגוריה דיאטת HCG, דיאטת דר' סימאונס | סגור לתגובות על אני נראית צעירה יותר, אני מרגישה רענה וצעירה בנפשי כמו שהרבה זמן לא הרגשתי

למה דיאטת דר' סימאונס עדיפה על דיאטות אחרות?

שלום לך!

כאשר שואלים אותי למה לעשות את דיאטת דר' סימאונס ולא דיאטה ידועה אחרת, אני תמיד אומרת שקודם כל לכל אחד יכולה להיות דעה משלו והעדפה אישית. אין שום דבר רע עם להיות בעל דעה, כל עוד לא הופכים להיות נעולים עליה, כמובן.

ישנן דיאטות רבות, רובן מובדלות אחת משניה בתשובה לשאלה העיקרית הבאה: "מה מותר ומה אסור לאכול ומתי בדיוק". מדובר בהגבלת אכילה זו או אחרת. דיאטות אלה מתבססות על מחקרים או השקפות עולם של אנשים שונים לגבי מנגנוני עיבוד מזון ותגובת הגוף לכמות וסוג מזון זה או אחר.

דיאטת דלת שומן, דיאטת דלת פחמימות, דיאטת כרוב, דיאטת לחם, דיאטת פחמימות איטיות, דיאטת חלבון, ועוד ועוד ועוד…

אבל האם את יכולה בוודאות מוחלטת להגיד שלא משנה מה – את בטוח תרזי בקצב של קילו-שניים לשבוע? או שזה יהיה קשה מדי לדעת אז מה באמת מותר לאכול ומה אסור, מה לעשות אם משקל לא יורד, האם צריך להשתמש בשירות המומחה או שזה יהיה פשוט לעשות לבד וכו', בקיצור: ספקות, ספקות, ספקות…

אז זה בדיוק מה שאני מעריצה בתהליך ההרזיה של דר' סימאונס – אין מקום לספקות!!! ישנם 40 יום של דיאטה מדויקת ולא מורכבת, כאשר כל יום לוקחים על הבוקר 4 גלובולים מתוקים שגורמים לגוף לאכול את השומן בתור מקור לאנרגיה ומזון העיקרי. את שאר 500 הקלוריות את צוברת מתוך רשימה סגורה וברורה שגם ניתן לראות אותה וכן להוריד להדפסה מאיזור התמיכה המקוון שלנו. להמשיך לקרוא

פורסם בקטגוריה דיאטת דר' סימאונס, הרזיה מהירה, חומר בעל פעולת HCG | סגור לתגובות על למה דיאטת דר' סימאונס עדיפה על דיאטות אחרות?

תפריט עשיר בירקות מתאים לשמירה ו/או הרזיה

שלום לך!

נשים רבות אחרי סיום תהליך ההרזיה של דר' סימאונס דואגות לדבר אחד – שמירה על המשקל. זאת באמת משימה ומשימה לכל החיים. ברור שאפשר כל חצי שנה לעשות את התהליך בכיף כדי לתקן 5-7 קילו של "חטאים מתוקים", אבל כדאי בכל זאת להפעיל מאמץ כדי ללמוד להיצמד לתפריט המונע הצטברות שומן חוזרת.

חג פסח שמח!אתר מעולה בתחום של תזונה ומתכונים לכל מטרה שאני אוהבת וממליצה עליו הוא "FoodsDictionary.co.il – מילון האוכל של ישראל". בין היתר מצאתי בו סדרת מתכונים מאת מירי ולצמן, דיאטנית קלינית, שאני בטוחה כי תמצאי למועילה ומסייעת במטרתך לשמור על המשקל. להלן אני מביאה את התחלת הדף והקישור למאמר המלא באתר. להמשיך לקרוא

פורסם בקטגוריה דיאטת דר' סימאונס, שמירה על המשקל | סגור לתגובות על תפריט עשיר בירקות מתאים לשמירה ו/או הרזיה

למה להשתמש בגלובולים BIOLIT במהלך תהליך ההרזיה?

כידוע, תהליך ההרזיה של דר' סימאונס מתבסס על פעולת HCG – הורמון ההיריון של אישה.

כיום ברחבי העולם משתמשים בתחליפים שונים של ההורמון כחלק מערכות הדיאטה של דר' סימאונס. בארץ הכי נפוצים פתרונות בצורה של: ספריי, טיפות וגלובולים.

  • ספריי HCG בעיקר מתבסס על אצות ים שהיצרן טוען שהם מדמים את פעולת HCG.
  • טיפות הן בעיקר פתרון הומיאופתי בו מדללים את HCG הרבה פעמים כדי לקבל את הפעולה אך בנוכחות מזערית למדי של ההורמון בתכשיר הסופי.
  • גלובולים מתחליף סוכר טבעי קסיליטול מקבלים את סגולות ההורמון בעזרת תהליך העתקה אלקטרוני שבמהלכו HCG לא נכנס למגע פיזי או כימי עם הגלובולים, אלה רק ספקטרום אלקטרוני שלו מועבר כדי לשמר את הפעולה שלו על הגוף.

מה שבאמת מדהים הוא שלפי עדויות של אנשים רבים שלושת הפתרונות אכן גורמים לפעולה הרצויה – שחרור גישה לשומן עיקש כך שאם נצמדים לתפריט דל קלוריות מדויק, הגוף אוכל את השומן בתור מקור לאנרגיה ובזכות כך האדם לא רעב ולא חלש.

אך רק הגלובולים מבטיחים את הפעולה הטהורה של HCG לשחרור הגישה יחד עם זאת שהם לא מכילים שום מרכיב מלבד קסיליטול – תחליף סוכר טבעי שמשתמשים בו במסטיקים לילדים ובתור ממתיק בטוח אפילו עבור חולי סכרת.

זאת הסיבה שבערכה שלנו אנחנו מכלילים את הגלובולים BIOLIT ולא שום דבר אחר. עד היום לא הייתה אף תלונה, אמתית או שקרית לגבי הגלובולים שלנו. הם בטוחים לגמרי, מתוקים ונעימים בפה, לוקחים אותם רק פעם אחת בבוקר, בדיוק כפי שדר' סימאונס היה נוהג לעשות בקליניקה שלו ולא ידועים שום תופעות לוואי שקשורות לגלובולים עצמם.

לידיעתך אנחנו התחלנו להעביר אנשים דרך תהליך ההרזיה של דר' סימאונס כבר לפני 3 שנים ועד היום דרכינו עברו מעל 4000 אנשים בארץ ובמדינות נוספות בעולם. הערכה שלנו, שכוללת ספר הדרכה מקצועי מפורט וחומרי תמיכה נוספים, תורגמה וזמינה ב- 6 שפות נכון להיום: עברית, רוסית, אנגלית, אסטונית, פינית ושוודית. להמשיך לקרוא

פורסם בקטגוריה דיאטת HCG, דיאטת דר' סימאונס, חומר בעל פעולת HCG | סגור לתגובות על למה להשתמש בגלובולים BIOLIT במהלך תהליך ההרזיה?

BIOLIT – גלובלולים העוזרים "לאכול" את השומן – איך זה עובד בדיוק?

האם גם את היית ממש רוצה לקבל את התוצאות שאנחנו מבטיחים – ירידה של עד 15 ק"ג תוך לא יותר מ- 40 יום ומתוך מאגרי השומן המיותר בלבד? מאוד רוצה אבל קשה לך להאמין שזה אפשרי ושזה באמת עובד? אני לגמרי מבינה את הספקות שלך!

אך תשימי לב למספרים האלה שנלקחו מיומן המעקב שהלקוחות שלנו, נשים כמוך, ממלאים כל יום אחרי שרואים את הירידה היומית שלהם: נכון לעכשיו רשמנו ירידה במשקל בסך של 15,507 ק"ג כאשר הירידה הממוצעת תוך 23 עד 40 יום הינה 8 ק"ג!

במילים אחרות – ההבטחה עובדת! את רוצה באמת להבין איך בדיוק? ומה התפקיד שהגלובולים שלנו, שנתנו להם שם BIOLIT, משחקים כדי להשיג את הבלתי אפשרי? תקראי הלאה…

אחרי הכל, כל דיאטנית תגיד לך שאי אפשר לאכול 500 קלוריות ליום ולהרגיש טוב. ורופא מומחה לשאיבת שומן יגיד לך שהגוף לא משחרר שומן בקצב של חצי קילוגרם כל יום. שני הדברים האלה הם בלתי אפשריים. וזה נכון אם עושים דיאטה כלשהי שבסך הכל קובעת מה לאכול ומה לא ובאיזו כמות.

אבל התהליך של דר' סימאונס מבוסס על עקרון חדש לגמרי: פעולת HCG. החומר בשם הזה מופרש בכמויות מאוד גדולות, אלפים של יחידות במהלך חודשים רבים של הריון אצל אישה. וגם בכמויות נמוכות יותר אצל גברים וחיות במקרים מיוחדים. בעולם יודעים את HCG כבר כ- 100 שנה, לדעתי. הקהילה הרפואית משתמשת בו כדי להשלים התפתחות של איברי מין אצל גברים וכדי לשפר רמת פוריות אצל אישה. ובכל המקורות המדעיים ראיתי שעד היום לא ראו שום תופעות לוואי של שימוש בחומר הפעיל הזה!

המדענים ראו שכאשר HCG נמצא בגוף, הוא בסך הכל נותן הוראה לחלק הכי וותיק של המוח שלנו "לשחק בצורה הוגנת" וגורם לכל מנגנון חילוף החומרים האנושי לפעול בצורה חלקה. אבל רק תקופה קצרה, אם לוקחים אותו מבחוץ.

בנוסף לכך דר' סימאונס ראה שאישה בהריון, אפילו אם לא אוכלת מספיק, עדיין שבעה והכי מעניין – צורת גופה משתנה. מאגרי השומן שלה זזים והופכים להיות זמינים לשריפה חופשיה על ידי הגוף. גם אצל בחורים שלקחו HCG צורת הגוף הייתה משתנה ליותר פרופורציונאלית ויפה. דר' סימאונס בסך הכל מצא את הכמות הקטנה ביותר של HCG שמאפשרת להשיג את התוצאה – אחוזים בודדים ממה שנמצא בגוף של אישה בהריון במהלך חודשים רבים. בעוד שפרק הזמן המרבי של הדיאטה הינו 40 יום לכל היותר. להמשיך לקרוא

פורסם בקטגוריה דיאטת HCG, דיאטת דר' סימאונס, חומר בעל פעולת HCG | סגור לתגובות על BIOLIT – גלובלולים העוזרים "לאכול" את השומן – איך זה עובד בדיוק?

איך בקלות להוריד כ- 7 ק"ג תוך 3 שבועות?

בא לך להתחדש לקראת עונת הקיץ? דווקא איתנו זאת לא עוד סיסמא חסרת תוכן!

את בטח שמעת כבר שעם דיאטת דר' סימאונס ניתן לרזות עד 15 ק"ג תוך 40 יום, נכון? אבל האם ידעת ש- 40 יום זאת תקופת המקסימום של הדיאטה, בעוד שישנה תקופת המינימום של 23 יום בלבד?

דר' סימאונס פיתח שיטה שבמהלכה מאבדים כ- 500 גרם של שומן בלבד כל יום. וכיוון שמדובר בתהליך כל כך מהיר, הוא אמר שאחרי 40 יום הגוף כבר לא רוצה להמשיך בתהליך ורוצה "לנוח". בדיוק ברגע זה עוברים לשלב קיבוע המשקל.

אך כבר אחרי 23 יום, לפי המחקר המקורי של דר' סימאונס, ניתן לסיים את שלב הדיאטה ולעבור לקיבוע המשקל ובכל זאת לסיים את התהליך בהצלחה רבה! וההצלחה אצלנו מוגדרת בתור: יורדים 7-8 ק"ג תוך 23 יום ואז מקבעים את המשקל שהושג כך שהגוף לא ירצה לחזור למשקל הקודם.

אז בואי נסכם: ניתן לעשות את הדיאטה במשך 23 עד 40 ימים, לרזות 7-8 עד 12-15 ק"ג בשלב הדיאטה, ואז לקבע את המשקל החדש במהלך 3 שבועות נוספים עם תזונה מלאה ללא ספירת קלוריות אך ללא סוכרים או עמילן. ואז הגוף בכיף "מקבל" את המשקל החדש ולא נוטה לחזור ממנו. להמשיך לקרוא

פורסם בקטגוריה דיאטת דר' סימאונס, הרזיה מהירה | סגור לתגובות על איך בקלות להוריד כ- 7 ק"ג תוך 3 שבועות?

פורים בפתח: מחירים חדשים פלוס טיפים מעולים להישרדות מול אוזני המן

שלום רב לך!

ממש ברגעים אלה מתכונן עם ישראל לחגוג את חג הפורים השמח. ויחד איתו – לאכול הרבה דברים טעימים, משמחים ו… משמינים.

אך אין מקום לדאגה! האינטרנט הישראלי מכיל מידע ועצות מעולות לגבי משלוחי מנות ואוזני המן. אספתי כמה מהטיפים הטובים ביותר ואני משתפת אותם עכשיו איתך.


מאמר יפה מפורום התזונה והדיאטה של המרכז הרפואי בית ציון הדואג לידע שלך לגבי המבנה הקלורי של אוזני המן הנפוצים בארץ:

לקריאת המאמר המלא נא לעבור לקישור הזה

המאמר הבא נלקח מ- YNET ונותן עצות מצוינות על התמודדות עם המתוק מבלי להרגיש מוענשת ולסבול בחג הזה:

להמשיך לקרוא

פורסם בקטגוריה דיאטת דר' סימאונס, כתבות מעניינות ברשת | סגור לתגובות על פורים בפתח: מחירים חדשים פלוס טיפים מעולים להישרדות מול אוזני המן

תפריט מדויק במהלך דיאטת דר' סימאונס המקורית

מה מותר ומה אסור לאכול בשלב 2 – דיאטת 500 הקלוריות

דיאטת דחשוב: המאמר הזה נלקט על בסיס הפרק המתאים במדריך המלא שלי אודות דיאטת דר' סימאונס שהגישה לגרסה המקוונת שלו את מקבלת עם רכישת הערכה המלאה שלנו בעוד שגם תוכלי לרכוש ספר מודפס בנפרד דרך העמוד דיאטת ד"ר סימאונס – המדריך המלא מאת ענת שטרן

במאמר הזה אני אפרט את סל המוצרים שניתן לאכול בזמן הדיאטה. הם מתחלקים לחלבונים, ירקות, פירות ופחמימות.

חלבונים

הבשרים המותרים: בשר עגל, בשר בקר, חזה עוף, לובסטרים, סרטנים, חסילונים.

דגים לבנים

כל סוג של דג שהפילה שלו לפני בישול הינו בצבע לבן – לא אפור ולא ורוד, מותר לאכילה בשלב הדיאטה. בהמשך הספר אני מביאה את הערך הקלורי של כל סוג ל- 100 גרם. אם תשימי לב, הערך המקסימלי של דגים הינו 117 קלוריות ל- 100 גרם, כך שאם אכלת דג בעל פילה לבן, אך אין לך מושג מה הוא – פשוט תסמני את הערך הגבוה ביותר.

הסוגים הבאים של דגים לבנים מותרים בהחלט לשימוש: אוקונוס, טונה במים (מותר מקופסא אבל רק במים ולא בשמן), אוקונוס נחלים, אמנון, בקלה, שיבוט, טרוטה, כידון, לשונן, סנדל.

עוד לגבי חלבונים

חשוב מאוד שכל השומן הנראה לעין יוסר לפני הבישול. במידה ואת לא יכולה להסיר את השומן לחלוטין תעברי לסוג אחר של בשר.

  • הבשר חייב להישקל בעודו נא
  • אסור לטגן או לבשל עם שמן
  • חזה עוף הכי קל לעיקול ולכן הוא מועדף על כל שאר החלבונים. אך כדי למנוע שעמום ולגרום לגיוון בתפריט, אפשר להשתמש בסוגים אחרים של חלבון מן הרשימה.
  • מותר לאכול רק חזה של תרנגולת ולא של עוף אחר.
  • מותר לאכול רק חזה של עוף ולא חלק אחר שלו.
  • במידה ומתפתחת אצלך רתיעה מבשר, ניתן להחליף אותו בביצים, אך לא יותר מפעם בשלושה ימים. חובה להוסיף חלבון משלוש ביצים על כל ביצה שלמה. ניתן לאכול את הביצים מבושלות, רכות או חיות.
  • ניתן לאכול גבינה ביתית מופחתת שומן או גבינת קוטג' כל עוד אחוז השומן הוא עד 1% ורצוי לא לאכול את הדברים הללו יותר מפעם בשלושה ימים.

לצמחונים

על מנת לקבל כמות מספקת של חלבונים מן החי יש לשתות כל יום 500 גרם של חלב נטול שומן. או שניתן להחליף את החלב בקוטג' של עד 1% שומן. אסור להשתמש בשום חלבון אחר מן הצומח!

כמו כן, מותר לאכול טופו ומוצריו. השקילה היא בדיוק כמו בבשרים: 100 גרם של טופו לפני בישול.

חשוב שתדעי: הירידה במשקל אצל צמחוניים עלולה להיות עד פי שתיים איטית יותר מאשר אצל אנשים לא צמחונים, כנראה, עקב כמות הסוכר הקיימת בחלב ובמוצריו.

כל מקור אחר לחלבונים: דגנים, קטניות ומוצרי חלב אסור בהחלט במהלך שלב דיאטת 500 קלוריות!

ירקות

להמשיך לקרוא

פורסם בקטגוריה דיאטת סימונס תפריט | סגור לתגובות על תפריט מדויק במהלך דיאטת דר' סימאונס המקורית

סיימתי סבב שני – סך הכל מתחילת התהליך – 17 ק"ג פחות

שלום יקירות ויקירים,

בהתחלה קצת חששתי מלכתוב פה כי לא רציתי לחשוף יותר מדי מעצמי, אבל אני חייבת לשתף אתכן (ואתכם).

באמת שניסיתי הרבה דיאטות, "אורך חיים" מסוים, ניקיון הגוף וכו' וכו'…. אבל לתוצאה כזאת לא ציפיתי. למען האמת, לא הייתי סגורה על הדרך הזאת, אבל אחרי שאחותי (אחרי מספר לידות) עברה תהליך כזה מהמם של ירידה ושמירה עליו, שידעתי שיש דברים בגו.

נכון שהדרך לא הייתה קלה, אבל היא בהחלט הייתה נסבלת. למדתי להכיר את הגוף שלי, מה עושה לו טוב, ומה פחות טוב, ולעזור לו לרדת במשקל. כשהתחלתי את הסבב הראשון הייתי -ללא ספק- במשקל הכי גבוה בחיי, ובהיותי רק בת 25, החלטתי שאני חייבת לשנות את זה.

בתום הסבב הראשון (40 יום) ירדתי 10 ק"ג, ובהחלט זה לא היה פשוט. היו הרבה עליות תוך כדי, ולמדתי מתי ואיך הגוף מגיב לכל מיני משתנים, מלבד אוכל, כמו התקררות, כמו שריפה מהשמש וכו'. הדבר הנפלא ביותר, שלא כמו בדיאטות אחרות, הגוף שלי שינה מעט את צורתו.. המקומות שתמיד נשארו אצלי בעייתיים, גם כשהייתי במשקל נמוך, פתאום השתנו. אפילו כשעוד הייתי במשקל גבוה יותר, הבגדים עלו עליי ממש יפה. זה היה שוק, זה באמת עבד!

אחרי הסבב הראשון עשיתי כחודש-חודש וחצי שמירה, הקפדתי להישקל ולהישמר במשקל הנכון. אחרי כחודשיים גם הסכמתי לעצמי לרדת עוד קצת במשקל. אחרי חודשיים וחצי, טסתי לשבועיים לחו"ל, ועל אף שניסיתי לשמור ולאכול מאכלים מתאימים, נגררתי אחרי מטעמים שמנים. החלטתי להנות ולהתמודד עם זה כבר בארץ. הפלא ופלא- חזרתי, והמשקל לא זז. לא שוק?? פיצות, פסטות, גלידות על ימין ועל שמאל. כנראה שמשהו באמת השתנה.

חזרתי לארץ והחלטתי שאני מתחילה כבר את הסבב השני (עוד 40 יום), עכשיו הייתי במשקל תקין, אבל עדיין גבוה יחסית למה שתמיד רציתי. בהתחלה הלך לי טוב, אבל ראיתי שאני גם מזייפת לעיתים. הייתי פחות חזקה ונחושה מהפעם הקודמת. אולי כי באמת הייתי יותר מרוצה מעצמי ופחות היה דחוף לי. אך עם זאת, ירדתי כ7 ק"ג נוספים, וכל יום (באמת כל יום) אני שומעת מחמאות, אנשים לא מבינים מה קרה לי ואיך נהייתי חצי בנאדם. כמובן שזרקתי את רוב הבגדים בארון שלי (אין לי אפילו זוג אחד של מכנסיים ארוכים) שכבר היו גדולים עלי.

אפילו קוראים לי "כחושה".. תענוג ;)

אז זהו, עכשיו אני בשמירה, סוף סוף אני יכולה לאכול קצת טחינה.. עכשיו לומדים להעריך את הדברים הטובים באמת ;)

מאחלת לכל מי שמעוניינת – המון הצלחה. זה שווה את זה. זה לא מטורף, זה לא בשמיים. העבודה היא בעיקרה פסיכולוגית, הגוף לרגע לא רעב או מורעב. ההתמודדות שלי הייתה אולי קצת מוזרה, אבל הייתי קונה את הדברים הכי שמנים שהיה בא לי עליהם, נתתי לבן זוגי לאכול- אחרי כל ביס, הוא נתן לי להריח :D אז גנבתי לו מהריח, שזה מרכיב חשוב מהטעם הרי.. ;) וזה מה שנתן לי כח להמשיך..

בכל מקרה, ענת- תודה רבה לך!

בהחלט עזרת לי לעשות שינוי מהותי בחיי, בזמן שהכי היה נחוץ!

קרן

פורסם בקטגוריה סיפורי הצלחה | סגור לתגובות על סיימתי סבב שני – סך הכל מתחילת התהליך – 17 ק"ג פחות

ירדתי כמעט 13.5 קילו

היי ענת,

ירדתי יפה עם הכדורונים של דיאטת דר סימאונס אך מה עושים עם הכדורונים שנותרו. ???

ירדתי יפה כמעט 13.5 ק'ג וכעת אני בשמירה מתמדת ותקועה על אותו משקל פלוס מינוס 500 גרם לפה או לפה.

תודה,
אחינעים

פורסם בקטגוריה סיפורי הצלחה | סגור לתגובות על ירדתי כמעט 13.5 קילו